Рулонні штори: основні правила догляду

Існує велика різноманітність варіантів оформлення вікон. Втім, в більшості випадків люди віддають перевагу довговічним і зручним у застосуванні рулонним шторам. Подібні конструкції відрізняються не тільки привабливим зовнішнім виглядом і зручністю використання, але також доступною ціною і простотою догляду. Варто спочатку зазначити, що рулонні штори потрібно обробляти спеціальним складом, який виконує кілька важливих функцій: він відштовхує пил, запобігає вигорянню, а також не дає тканині розтягуватися в процесі експлуатації.

1 (14)Але прати рулонні шторы blackout звичним способом все ж не можна. До речі, вищеописаний метод обробки передбачається для максимального скорочення частоти чистки подібних конструкцій. Якщо не хочеться зіткнутися з численними проблемами в процесі експлуатації, варто надавати перевагу недешевим і якісним моделям рулонних штор. Варто знати, що дорогі матеріали завжди обробляються спеціальними складами, які запобігають деформацію виробу і значно уповільнюють процес забруднення.

Крім цього, не варто застосовувати рулонні штори поруч з опалювальними приладами. Небажано їх застосовувати і в приміщеннях, де спостерігається підвищений рівень запиленості, висока вологість або часті температурні перепади. Здійснюючи прибирання вікон, бажано завчасно згортати штори в спеціальний захисний тубус. До речі, рулонні штори, виготовлені з натуральних матеріалів, і зовсім прати забороняється. Це можна сказати про бамбукову та інші види тканин.

В процесі догляду варто стежити, щоб не виникало перегинів тканини. Природно, слід вживати всіх заходів для запобігання різних механічних пошкоджень полотна. Якщо хочеться безпечно і швидко очистити штори від пилу, можна просто відкривати вікно у вітряну погоду. Таким чином можна усунути і неприємні запахи, які теж нерідко вбираються усіма видами штор. Важливо також знати, що від частоти процесів очищення безпосередньо залежить довговічність рулонних штор, тому бажано вживати всіх заходів, щоб необхідність в очищенні виникала якомога рідше.