Розвиваючі картки Домана

Така розвиваюча та пізнавальна гра для дітей, як картки Домана, є методикою, що займає особливе місце серед розвиваючих технік та іграшок для малюків. Ставши основоположником ідей раннього розвитку, Глен Доман зробив справжню революцію в галузі педагогіки.

doman-ukr-mini-ludinaОпис і переваги карток Домана

Створені за методикою Домана картки відрізняються не тільки ефективністю в навчанні-грі, але і якістю виконання. Вони виготовлені з екологічно чистих матеріалів, завдяки чому абсолютно безпечні навіть для найменших діток. Всі барвники, що використовуються при виготовленні, є абсолютно безпечними і не викликають алергічних реакцій. Набір карток можна розділити на більше п’ятдесяти категорій, що відрізняються своєю тематикою. Дитина із захопленням розглядає намальовані на картках фрукти, тварини, квіти, пейзажі природи, слова та інші зображення, сприймаючи весь процес як приємне проведення часу. Картки можна застосовувати як матеріал для навчання вдома, так і використовувати в дошкільному закладі. З огляду на те, що кожен комплект випускається на різних мовах, батьки можуть вибрати те, що потрібно в кожному випадку.

Успіх методики Глена Домана

Методика Домана підходить дітям з шестимісячного віку, однак, було доведено, що заняття можна починати з самого народження. Використовуючи карточки Домана, батьки можуть повідомити малюкові інформацію, яку він з легкістю сприйме візуально. Крім цього, дитина отримує цінний навик сприйняття людської мови. Сприймаючи процес навчання за легку і захоплюючу гру, дитина вчиться розрізняти об’єкти, зображені на картках. Дана методика відрізняється особливою успішністю і продуктивністю завдяки тому, що вона заснована на особливостях розвитку дитячого мозку. З самого народження мозок малюка починає активно рости. У цей час діти виявляються особливо сприйнятливими до нової інформації і всебічного розвитку. Відкриваючи нові грані навколишнього світу, картки Глена Домана задовольняють тягу дитини до знань. Таким чином, дана методика раннього розвитку допомагає малюкові засвоїти великий обсяг інформації приємним для нього способом. Розвиваючи інтелект і фотографічну пам’ять, заняття з картками Домана підвищують здатність дитини до навчання в майбутньому і допоможуть виростити справжнього генія.