Розвиваючі дитячі іграшки або пізнаємо світ легко і весело

Дитину оточує величезна кількість нової для неї інформації. Перед малюками відкривається цілий світ, повний багато чого цікавого і незвіданого. Як допомогти своїй дитині не загубитися в цьому морі інформації? Відповідь проста — вибрати і придбати правильні розвиваючі іграшки. В даний час асортимент дитячих розвиваючих іграшок надзвичайно величезний, і серед такого різноманіття дуже легко загубитися.

1f4d092c-072a-42bb-b50b-c09d504e508bПри цьому об’єднати всі аспекти розвитку в одній іграшці не представляється можливим, тому вони поділяються на категорії. Так, наприклад, для розвитку моторики у найменших дітей ідеальної підійдуть брязкальця, які пищать, дзвенять чи видають ще якісь звуки. Можна також самостійно виготовити мішечки з різними наповнювачами (крупи, квасоля і так далі), щоб розвивалися тактильні відчуття малюка. Для розвитку моторики у дітей постарше ідеальним варіантом стануть фарби і пластилін. Така розвага змусить дитину активно працювати пальцями і, крім того, буде розвивати фантазію. Рекомендуємо відвідати інтернет-магазин Smartchild.net, в якому представлений величезний вибір розвиваючих іграшок для дітей.

Дітям необхідні іграшки, які розвивають увагу, логіку і пам’ять. Маленькі діти із задоволенням будуть вирішувати нескладні головоломки, але в міру дорослішання вони повинні ускладнюватися. Дитина із задоволенням буде проводити час за різними настільними іграми, в яких необхідно класифікувати предмети за якими-небудь ознаками. Батьки також можуть гратися зі своїми дітьми в гру під назвою «Що змінилося?». Завдяки їй дитина буде більш уважною і навчиться запам’ятовувати колір, форму і розташування предметів.

При виборі дитячих розвиваючих іграшок не можна забувати і про необхідну фізичну активність. Штовхачі і ходунки, за допомогою яких дитина буде робити свої перші кроки — ідеальний варіант для раннього фізичного розвитку. Для дітей у віці 1,5-2 роки підійдуть біговели, які формують правильну поставу і тренують м’язи ніг. З 4-5-річного віку асортимент спортивних розвиваючих іграшок істотно розширюється, тому вибір потрібно робити відповідно до здібностей та уподобань дитини.