Розвиваємо почуття гумору

Всім відомо, що з почуттям гумору набагато простіше жити. Воно покращує душевне здоров’я, іноді допомагає впоратися навіть з важкими питаннями, допомагає налагодити відносини з усіма оточуючими вас людьми. На превеликий жаль, почуття гумору не передається генетичним шляхом. Але не слід впадати у відчай, адже його легко розвити, а також виховати в собі. Цією справою краще починати займатися якнайшвидше.
kak-razvit-chuvstvo-yumoraСпочатку слід довідатися, що є почуття гумору, яке буде спрямоване всередину, а ось друге буде сконцентровано назовні. Перше допомагає людині знайти цікаве навіть у самі нудні будні, і в складних ситуаціях. Друге ж є за своєю суттю вмінням жартувати. Коли людина починає розвивати в собі почуття гумору, то вона, насамперед, намагається вчитися жартувати, використовуючи, наприклад, анекдоти.

Слід зазначити, що цей варіант є абсолютно невірним, так як не обійтися без таких речей, як знаходження чогось позитивного абсолютно в будь-якій ситуації і вміння посміятися над собою.

Спочатку потрібно полюбити себе та життя. Цього можливо навчитися і самостійно, але якщо ж все-таки ніяк не виходить, то слід підшукати компетентного вчителя. Не треба брати в якості викладача людей, у яких великий досвід в житті. На таку роль відмінно підійде дитина років п’яти, яка легко може сміятися абсолютно над чим завгодно, навіть якщо видимої причини в принципі немає.

Не варто ставитися до самого себе дуже серйозно. Не треба боятися виглядати смішно. Себе треба побороти, навіть якщо ваш багаторічний досвід намагається не допустити цього. Спробуйте відшукати в собі якісь кумедні риси. Поцікавтеся у друзів, а також близьких з цього питання і не слід ображатися на всі чесні відповіді.

Обов’язково погляньте на себе з боку і постарайтеся сміятися по-доброму. Спробуйте пригадати які-небудь смішні ситуації, в яких ви коли-небудь бували. Як тільки ви зумієте оволодіти цим навиком, можна постаратися і сміятися над оточуючими, а також і над власними помилками. Такий навик буде вельми корисний тільки тоді, коли ви не зовсім вдало зуміли пожартувати над кимось і, посміявшись над власною невдачею, ви завжди зможете налагодити обстановку.