Розвиток молодої сім’ї

Сім’я — це найдорожче, що є в житті кожної людини. Ми ростемо в одній сім’ї, а коли стаємо дорослими, створюємо власну сім’ю. Людина нездатна повноцінно і щасливо прожити все життя на самоті. У такому стані, вона відчуває себе дискомфортно. Зовсім скоро людина відчуває необхідність в турботі про когось, захоче розділити тихі вечора з кимось. Саме з цієї причини люди в певному віці, прагнуть зустріти свою другу половину. Одружуються, народжують дітей. І ось начебто питання самотності вирішене. Але наше життя, це звивистий і тернистий шлях. Коли ми одружуємося або виходимо заміж, нам здається що це єдиний супутник в нашому житті, з яким ми будемо розділяти і горе і радість до самого кінця.

socialnaya-ipoteka-pri-rozhdenii-rebenka

Після народження на світ малюка в молодій сім’ї, прийнято вважати, що ця сім’я стане ще більш згуртованою, міцною, дружньою, і нарешті, справжньою. Але все відбувається не так як нам би цього хотілося. Нова третя людина в стосунках недосвідченої молодої сім’ї, як правило, викликає почуття ревнощів. Жінка вперше в своєму житті стала мамою. В її організмі з моменту появи дитини вирують вже інші почуття та гормони. Вона більше проводить часу з дитиною, і все менше приділяє своєму чоловікові, не кажучи вже про власну зовнішність. Чоловік таку обстановку в сім’ї дуже важко і болісно переносить. Він ревнує власну дружину до рідного сина або дочки. Може кожен день своїй жінці в докір говорити про те, що вона для нього щось не зробила. Його міміка стає постійно незадоволеною. Як правило, багато чоловіків через таке становище в сім’ї перестають вчасно приходити додому після роботи. Затримуються в кафе за келихом пива, або прогулюються по вечірньому місту, подумки шкодуючи себе.

Жінка не помічає страждання свого чоловіка, з тієї причини, що вона з головою поринула в турботу про дитину. Їй бракує часу відпочити, а значить, немає часу звернути увагу на дорослу людину, яка обділена повністю її увагою. Так і відбувається, що на ранньому розвитку молодої сім’ї дорослі люди самі втрачають цей тонкий і міцний зв’язок. Чоловік і жінка повинні себе вести по-іншому, наприклад, чоловік: взяв на себе відповідальність за прання пелюшок, прибирання на кухні та інше. А жінка не забувала б про свого чоловіка і приділяла б йому увагу і ласку. В результаті жінка відчувала б його підтримку і допомогу, а значить, обдаровувала б свого чоловіка любов’ю і увагою. Додатковим виходом може стати наймання няні.

Щоб сім’я була міцною і дружньою недостатньо зусиль з одного боку. Сім’я — це всі члени її складу, а значить, у кожного повинні бути свої обов’язки і невід’ємні функції.