Розвиток дитини у ваших руках! Частина 2

4. Програма Монтессорі. Зустрічається вона зараз дуже часто завдяки тому, що діти в цій програмі є самостійною особистістю. Вихователі повинні не обмежувати дитину, не заважати їй вивчати все, що навколо неї знаходиться. Для цього в садку повинно бути безліч предметів, з якими дітки мають експериментувати.

cabelo-saudavel-pos-parto5. Вальдорфська педагогіка. Ця педагогіка ґрунтується на почуттях і емоціях. Її представники запевняють, що навчання повинно розділятися за віком дітей. Тому, з 1, 7 і 14 років програма розвитку повинна змінюватися.

6. Методика Гленна Домана. Він запевняв, що діти здатні ефективно навчатися тільки у віці до 7 років. Також він вважав, що саме в цей період життя батьки повинні максимально вкласти знання та вміння в дитину. Тоді вона зможе успішно розвиватися надалі.

7. Методика Сесіль Лупан. Дана представниця своєї програми розвитку говорить батькам про те, що дуже важливо розмовляти з малюком з перших днів життя. Навіть коли ваше дитина не розуміє слів, ви повинні максимально докладно викладати свої думки. Також необхідно починати читати дитині відразу після того, як вона заговорить. Всі слова повинні бути написані великими літерами і перебувати поруч з дитиною, тоді малюк швидко їх запам’ятає і навчитися читати.

8. Кубики Зайцева. Ця методика дуже поширена в нашій країні завдяки тому, що з її допомогою багато діток навчилися швидко читати. Під час навчання малюк грається з кубиками і співає пісні.

Таким чином, можна сказати про те, що різні методики допомагають батькам виростити малюка розвиненою особистістю. Головне, вибрати те, що вам близьке по духу!