Розвиток дитини у ваших руках! Частина 1

Якщо ви бажаєте виростити гармонійну дитину, то тоді вам необхідно заздалегідь потурбуватися про те, за якими програма вона буде розвиватися і навчатися. Зараз таких програм чимало, тому вибрати відповідну непросто.

massag_detskij-01Основні програми для розвитку дітей

Так як зараз дуже багато програм розвитку, всім мамам і татам необхідно ознайомитися з ними.

Розглянемо основні програми:

1. Методика Нікітіних. Це подружжя створили програму, в якій рекомендується не заважати дітям вивчати світ. Для цього мамам і татам необхідно відмовитися від манежів та колясок. Подружжя бачили в дитині особистість, яка повинна все досліджувати самостійно і постійно фізично розвиватися.

2. Динамічна гімнастика. Цей спосіб розвитку дітей використовували ще в стародавні часи, коли малюків до року підкидали вгору або розкручували навколо себе. Все це дозволяло розвинути їх рефлекси і навчитися рухатися ще тоді, коли малюк не міг робити це самостійно. У більш старшому віці діти повинні були розвиватися за допомогою тренажерів і спортивних снарядів.

3. Методика раннього плавання. Вона полягає в тому, що з дітьми треба з перших днів життя плавати в басейні. Це позитивно впливає на розвиток всіх груп м’язів і дозволяє малюкам вивчати світ. Якщо батьки не знають, як плавати з малюком, то можна звернутися до інструктора, який допоможе їм.