Розвиток дитини: малюк-художник

Барвисті плями, яскраві відбитки долоньок і пальчиків, смішні малюнки і безліч різноманітних, несподіваних ідей. Юний художник з величезною радістю порадує вас своїм шедевром в стилі «каляки-маляки».

finger-pinting-600-3Не відкладайте знайомство з фарбами в довгий ящик. Якщо малюк вже навчився сидіти, значить настав час розбудити в ньому творчу жилку! Малювання, крім величезної радості, розвиває усвідомлення дійсності і своїх дій, незалежність, самоповагу, а також дозволяє заспокоїтися в стресових ситуаціях.

Починати урок малювання варто тільки тоді, коли дитина перебуває в гарному настрої. Творчість неодмінно повинна приносити задоволення. Включіть легку та приємну музику — вона допоможе вам обом налаштуватися на потрібний лад.

До речі, на сайті http://umnie-deti.com.ua/ ви можете вигідно придбати якісні речі для розвитку дитини!

Чим молодший художник, тим більшим повинен бути аркуш паперу для малювання. З плином часу поступово переходьте до менших аркушів. Підбирайте разнофактурний папір — гладкий, шорсткий, зернистий, кольоровий. Це ж ціле море відкриттів! Але не забувайте стежити за тим, щоб малюк не проковтнув шматочок «творіння».

Спочатку контролюйте кількість фарби, які видавлюються на папір самостійно. Не дозволяйте дитині гратися одночасно з декількома тюбиками, бо ризикуєте перетворити і матеріали для малювання, і кімнату у страшний сон. Кладіть біля дитини тільки те, що їй необхідне в даний момент. У малюків ще дуже низька концентрація уваги, тому вони можуть дуже швидко втратити інтерес через щось нове, що потрапив у їх поле зору.

Не поспішайте ставити перед малюком складні завдання. Для початку дозвольте йому «награтися» з фарбами, довільно розмазуючи їх на папері (колами, спіралями і т. п.).

Враховуйте, що хоч розвиток творчих здібностей і має певну послідовність, розвиток технічних навичок у юних художників проявляється по-різному і в різний час. Успіхів вам у творчості!