Розвінчуємо міфи про догляд за волоссям

Багато дівчат до сих пір вважають, що існує прямий взаємозв’язок між регулярною стрижкою волосся і їх густотою. Нібито чим частіше стригти волосся, тим густішим воно буде.

hair-care-myths-novate1Але це лише перший міф про догляд за волоссям.

Щоб у дитини було густе волосся, її необхідно постригти налисо. Молоді матусі все рідше дотримуються старої бабусиної традиції зістригати всі волоски у дитини, нібито для того, щоб волосся росло густим і міцним. Адже вже давно відомо, що від цього «ритуалу» густішим волосся не стає. Кількість волосяних цибулин закладена генетично і більше того – формується ще в утробі матері. Так що запасіться терпінням – скоро дитячий «пушок» перетворитися в справжню шевелюру.

Під час вагітності не можна фарбувати волосся. Частка правди в цьому міфі є. Проте він стосується лише тих фарб для волосся, в складі яких є багато шкідливих хімічних речовин. Сьогодні в косметичних магазинах настільки великий вибір безпечних фарб, які можуть використовувати навіть вагітні – ніякої шкоди майбутній дитині вони не принесуть. У складі таких засобів містяться натуральні компоненти і олії, що сприяють додатковому догляду за волоссям.

Спочатку волосся потрібно мити шампунем, а потім використовувати кондиціонер. «Ось це новини!» — можете подумати ви, але професійні стилісти і перукарі рекомендують спочатку використовувати кондиціонер для волосся, а потім вже вимити голову шампунем. Це пояснюється тим, що в складі кондиціонерів містяться поживні речовини, а також компоненти, які захищають волосся від пересушування.

Чим дорожчі засоби по догляду за волоссям, тим вони кращі. Щоб ваші локони виглядали розкішними і доглянутими, зовсім необов’язково «балувати» їх дорогою і професійною косметикою. Запорука красивого волосся – оптимальний баланс білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мінералів. Все це надходить у ваш організм при правильному харчуванні. Здорове харчування – здорове і розкішне волосся. Також не забувайте про доступні народні засоби для догляду за волоссям.

Пивна маска для волосся робить його густим. Це один із самих популярних народних рецептів. Незважаючи на те, що в хмільному напої містяться дріжджі, солод і ячмінь, у ньому є і спирт, який пересушує волосся. Тому робити таку маску все ж таки не рекомендується.