Розважаємося вдома: жіночий вечір біля телевізора і комп’ютера

Думаєте, чим зайнятися у вільний вечір, коли болять ноги, ниє спина і немає бажання йти на чергову тусовку? Є ідея: давайте влаштуємо сеанс сміхотерапії. Для цього стриптизера викликати не треба, зате постачальник піци буде якраз до речі: і привезе гарячу їжу, і спасибі скаже, і поінформує, що ліфт у під’їзді нарешті працює.

2015-07-141436894176Залишається вибрати, що подивитися. Програму в руки — і на диван. Включіть канал з кримінальною хронікою та спробуйте собі уявити на місці тих, хто когось зловив або залишився з носом. Це буде цікаво, заодно знайдете тему для телефонної розмови з подругою.

До речі, ви ніколи не поєднували перегляд гумористичних програм одночасно? Шкода, якщо відповідь негативна, але хто зараз заважає це втілити в життя. Пробіжіться по телеканалам, знайдіть щось підходяще, включайте звук на повну потужність і надягайте навушники, підключивши їх до ноутбука. На сайті сміх і по телевізору сміх, причому голос в комп’ютері на сюжет телевізора іноді таке видасть, що просто анекдот.

Терміново записувати те, що вийшло: потім картинку підбирайте відповідну, над нею напис, і усоціальні мережі. Через 2 дні у вас найбільш відвідувана сторінка: можна і групу створювати, причому друзів за тисячу ви наберете на пару днів сто відсотків.