Розвантажувальні дні: як їх провести?

Кожна жінка бажає знати, як жити в розвантажувальний день? Але не кожна знає, що є два типу таких днів і вони залежать від самої жінки, її активності та навантаженості за тиждень.

d883e2921_621x300Розвантажувальний день у звичному розумінні — це день, у який варто робити упор на кашки. Але цим все не обмежується,більше того, багатьом жінкам потрібен «завантажувальний день».

Якщо ви не маєте відношення до фітнесу та дієт, то вам не пощастило, і вам доведеться присвятити єдиний вихідний прогулянкам на свіжому повітрі, очисним процедурам і харчуванню їжею «з негативною калорійністю». Як провести такий складний день вільно?

В першу чергу, потрібно залишити всі справи там, де вони і повинні бути, інакше кажучи, не нести їх додому. Не підриватися з ранку з думками про звіти або недописану курсову, а провести розмірений ранок, поніжитися в ліжку.

Також, не витрачаючи і так не зайву сьогодні енергію, потрібно дійти до кухні і заварити собі кашку, налити собі сік і повільно поснідати. До речі, в перші рази це складно, то каша не дуже смачна, то організм сам не може тягнути і вимагає поквапитися, але потім виробляється «погана звичка» і в очікуванні цієї години буде проходити тиждень на одному подиху.

Після цього варто присвятити себе спа-процедурами, при цьому чим більше частин тіла ви пропрацюєте, тим краще — це відтягне почуття голоду, плюс дасть заряд краси на весь тиждень.

Далі вибір за вами, але краще всього відключитися від новин і соціальних мереж, та почитати книгу або в кіно сходити з друзями. Головне до вечора — очистити мозок від всіх побутових думок. Тут важливо не піддатися спокусі і не поїсти того ж попкорну, краще брати з собою сік або охолоджений натуральний чай. Зовсім вже ідеальним варіантом буде легке фізичне навантаження, але не потрібно перестаратися в цьому, бо організм не отримує належної енергії, а витрачає свої запаси.

Увечері варто раніше лягти в ліжко, перед цим прийнявши душ і випити теплого молока.

Якщо ви маєте безпосереднє відношення до фітнесу та дієт, то ваш день повинен проходити максимально спокійно, при цьом варто дозволити собі поживу для розуму, і десерт для шлунка. Звичайно, в розумній кількості. Мозок і тіло за цей час відпочинуть і наберуться нових сил, а понеділок вже не буде похмурим.