Розумне вегетаріанське харчування. Частина 2

Цукор є винаходом хх століття, і про нього наші предки не знали. На кожному етапі життя рекомендується їсти органічні продукти. Тим не менш, ні одна дитина не може жити на вегетаріанському харчуванні. Молодий організм має потребу в рослинних білках і жирах тваринного походження, що добре для правильного розвитку. Для дітей пропонують замінити м’ясо соєю. Проте соя містить рослинні гормони, які не є необхідними на даному етапі життя.

vegetariastvo

 

Дитина в утробі матері швидко росте. Організм краще знає, що йому потрібно для правильного розвитку, і ці компоненти він буде шукати. На жаль, веганські дієти неповноцінні. Ось чому зростаючий малюк буде забирати ці компоненти з тіла матері, тим самим ефективно його ослабляючи. Холестерину не потрібно боятися. Рослинні олію не допомагають засвоюватися деяким вітамінам, що може робити холестерин. Висока кількість білка в раціоні харчування не заважає правильному розвитку м’язової тканини в організмі. А м’язова тканина є не тільки скелетними м’язами, але і внутрішніми органами.

Таким чином, вегетаріанське харчування призначене для людей з гарним здоров’ям. Цю дієту, звичайно, не можуть використовувати люди з аутоімунними захворюваннями. Вони не можуть їсти бобові, горіхи, насіння і цілі зерна. Інгредієнти в цих продуктах загострюють аутоімунність організму. Благо, сучасна людина може легко отримати доступ до стовідсоткових органічних продуктів.