Розтяжки у підлітків

У підлітковому віці такі неприємності як розтяжки сприймаються дуже болісно. Тому як, здавалося б, в такому ніжному віці тільки і роби, що насолоджуйся красою і невинністю свого тіла. Чому це трапляється? Чому з’являються розтяжки у підлітків? Перш за все, це відбувається від бурхливої активності гормонів в організмі. Саме в цьому віці організм перебудовується, відбувається статеве дозрівання та інші процеси в організмі.

rastyazhki_na_kozhe_u_podrostkovРозтяжки у підлітків з’являються в звичних для всіх місцях, на сідницях, животі, стегнах і груд. Бувають випадки, коли розтяжки з’являються на спині підлітка, тоді терміново потрібно звернутися до лікаря. Тому як це може бути свідченням нестачі м’язової маси у підлітка, або що ще гірше захворюванням внутрішніх органів.

Як боротися з цією проблемою?

Розтяжки у підлітків лікувати не так вже й просто, це займає не так мало часу, як нам хотілося б, та й сам підліток перебуває часто в пригніченому настрої. Багато через те, що не в силах впоратися з такою проблемою замикаються в собі, намагаються закритися від навколишнього світу. Тому якщо таке трапляється у вашій родині, намагайтеся розмовляти з дитиною, поясніть що це таке і з яких причин це трапляється. А головне дайте зрозуміти, що ваша дитина не одна з цією проблемою, і що в багатьох випадках такий косметичний дефект можна видалити, ну або зробити його практично непомітним. Головне в цій справі психологічна підтримка батьків, і бажання самого підлітка позбутися цієї проблеми.

Лікування розтяжок у підлітків можна проводити за допомогою тих же кремів, що і для лікування розтяжок у жінок і чоловіків. Головне щоб креми містили в собі, колаген, силікон, живильні і зволожуючі речовини. Поряд з лікуванням, слід суворо стежити за харчуванням. Харчування підлітка має бути збалансованим і містити велику кількість мікроелементів і вітамінів. Для цього необхідно приймати в їжу велику кількість морепродуктів, свіжих овочів, фруктів і кисломолочних продуктів.

Для лікування так само можна застосовувати народні засоби, до речі, вони значно краще допомагають в боротьбі з цими проблемами, ніж добре розрекламовані кремИ і лосьйони.

Також дуже ефективним методом є лазерне шліфування, цей метод безболісний і ефект видно вже з першого разу. Тільки звичайно вартість цієї процедури велика і не всі можуть собі її дозволити.

Хорошими засобами є ефірні олії, для лікування розтяжок їх застосовують з давніх часів.

Методів лікування досить багато, але з огляду на вік, діти завжди хочуть все, і відразу, варто вибирати більш дієвий і безпечний.

У підлітковому віці обов’язково потрібно проводити профілактику, щоб запобігти появі розтяжок. Так само ні в якому разі не варто дотримуватися суворих дієт, що досить модно у підлітків — дівчаток. Різке зниження ваги, неодмінно призведе до появи розтяжок на тілі підлітка.