Розтяжки під час вагітності

Вагітність — це найпрекрасніший період для кожної жінки. Але в багатьох випадках відчуття щастя від думки про народження малюка, часто затьмарює думка про неминучість таких проблем як розтяжки. Що це таке і коли з’являються розтяжки під час вагітності? Розтяжки звичайне явище під час вагітності, тому як основними факторами їхньої появи є: гормональна активність, і різкий набір або втрата ваги. Всі ці показники крокують в ногу з вагітністю. Шкіра втрачає свою еластичність, і з’являються розтяжки. Це розриви внутрішніх шарів шкіри, які іноді з’являються зовсім без симптомів, а іноді в супроводжуються сверблячкою або печінням.

1354789275_kak-izbavitsya-ot-rastyazhek-beremennymІноді це дрібні рожево — білі смужки, які з часом практично не видно, а часом розтяжки мають вигляд широких лілових шрамів. Ось такі розтяжки дійсно наводять страх, і намагатися їх позбутися за допомогою примітивних процедур і розрекламованих засобів, абсолютно марна трата часу. Тут варто звертатися до пластичних хірургів. Тому побоювання будь-якої жінки під час вагітності цілком виправдані. Відповідаючи на питання, яке хвилює  багатьох майбутніх матусь: коли з’являються розтяжки при вагітності? Відразу варто сказати, що вагітність у віці від 18 до 20 років, практично завжди супроводжується цим неприємним косметичним дефектом. Дуже часто через недосвідченість, багато майбутніх мам навіть і не припускають що таке можливо.

Другий триместр, це саме той період, коли з’являються розтяжки при вагітності. Саме в цей час плід починає інтенсивно рости, і в організмі спостерігається гормональна активність. Організм відчуває дефіцит білків, таких як еластин і колаген, що відповідають за еластичність шкіри, і в цей момент відбуваються розриви сполучної тканини.

Пам’ятаючи золоте правило, про те, що появу розтяжок легше попередити, ніж потім намагатися від них позбутися. Робіть все можливе що б, цього не сталося.

Не варто сидіти і чекати коли це станеться з вами, профілактика розтяжок, перший крок до їхнього запобігання. Для цього необхідно змащувати місця, які особливо схильні до появи розтяжок кремами і оліями, призначеними для цих цілей. Можна використовувати дуже жирний дитячий крем. І, звичайно ж, не варто забувати про правильне, збалансоване харчування. Яке, просто необхідно для правильного розвитку плоду і, звичайно ж, для організму мами.

Перш за все, раціон повинен включати в себе продукти багаті протеїном, саме протеїн не дозволяє розпадатися колагену. Потрібно вживати продукти багаті вітамінами і мінеральними речовинами. Милі майбутні матусі їжте більше кисломолочних продуктів, рибу, і не забувайте про свіжі овочі і фрукти.

Пам’ятайте, що існує багато способів зберегти свою шкіру еластичною, пружною і красивою. Збираючись випробувати той чи інший метод профілактики, проконсультуйтеся зі своїм гінекологом, який точно зможе сказати наскільки це безпечно для вас і малюка.