Розтяжка — запорука бездоганного тіла

Багато дівчат прагнуть мати струнку фігуру. Це можливо за умови гарного харчування і старанних тренувань. Але перед тренуванням необхідно розім’ятися. Правильна розтяжка є запорукою ефективності під час тренування.

 

 

За допомогою розтяжки приводяться в тонус потрібні м’язи, суглоби стають рухливими, йде поліпшення пластичності і гнучкості тіла. За допомогою даної вправи можна зняти стрес і напруження. Важлива роль розтяжки і у випрямленні постави дівчат.

vpravi-dlya-roztyazhki-koriguyemo-svoye-tlo_937

 

 

Найбільш підходящим часом для виконання розтяжки є період після закінчення тренування або хорошої розминки. В даному випадку м’язи стають більш гнучкими і розігрітими. Рекомендується робити розтяжку в період, після того, як був прийнятий душ. Хорошим методом для розтяжки є активні танці.

 

 

Перед початком розтяжки слід розігрітися близько п’яти хвилин. Варто пострибати, позайматися на велотренажері, взагалі, будуть корисні вправи для м’язів, які згодом піддадуться хорошій розтяжці. Таким чином, м’язи наситяться киснем, і покращиться циркуляція крові.

 

 

Під час розтяжки вправи варто робити повільно і плавно. Створювати напругу м’язам не рекомендується. Їм необхідно розслабитися перед подальшими зусиллями.

 

 

Стан спини обов’язково має бути рівним. В іншому випадку відбудеться погіршення пластичності м’язів і зв’язок.

 

 

Варто уникати серйозних напружень в області спини і хребта.

 

 

Не слід забувати і про дихання, вдихання повітря рекомендується проводити носом, а видихання за допомогою рота.

 

 

У кінцевій точці розтягування, необхідно зафіксувати положення тіла протягом 17 секунд або ж 1 хвилини.

 

 

Важливість регулярної розтяжки — запорука успішності результату.

 

 

В результаті при хорошій підготовці та правильної розтяжці, а також безпомилковому виконанні вправ вже через місяць можна буде спостерігати поліпшення.

 

 

Необхідно знову повторити про хороший розігріві м’язів перед виконанням розтяжки. Через це, слід вести облік температури тіла. В іншому випадку м’язи, які, як слід, не розігріті, навряд чи будуть слухатися при розтяжці. Більше того, ризик травми або розтягнення для не розігрітих м’язів дуже великий.

 

 

Таким чином, можна говорити про успішні заняттях для дівчат тільки в тому випадку, якщо виконані всі рекомендації перед тренуванням і добре розігріті м’язи. Це нескладні процедури, який підвищать тонус тіла.

 

Успішних занять!