Розміщення меблів у невеликій квартирі

Будь-яка дівчина і жінка на певному етапі життя піклуються про те, щоб будинок був не просто затишним, але і функціональним. Сучасні квартири хоч і стали більш просторими, але найчастіше особливо великими розмірами не відрізняються. Тому доводиться шукати шляхи оптимального розміщення меблів і предметів побуту в тих умовах, які є.

rasstanovka_mebeliПідбираємо колір меблів

У невеликих приміщеннях краще розміщувати меблі світлих кольорів і відтінків. Ідеальний варіант — це меблі білого кольору. Проте, чудово будуть виглядати і візуально збільшувати простір меблі світлих відтінків. Якщо меблі Львів вже куплені, їх можна освіжити. Сьогодні у моді білий колір, тому при можливості краще освітлити. Не варто при цьому забувати, що колір повинен відповідати меблям і не створювати дисонанс.

Додаткові ефекти для розширення простору

У невеликому приміщенні меблі повинні бути максимально функціональними. Всілякі шухлядки, полички, потаємні куточки — все це потрібно використовувати максимально ефективно. Тим більше, що це модно і актуально.

Добре виглядають дзеркала, дзеркальні і скляні поверхні — вони візуально розширюють простір.

Замість традиційних книжкових шаф і стелажів можна використовувати полички.

Головний елемент створення затишку — освітлення

Що б не вигадували дизайнери, освітлення є ключовим елементом в створенні затишку. Освітлення повинне бути природним і достатнім для нормального життя.

Дуже актуальною буде підсвітка, причому різних кольорів і відтінків. Підсвітити можна полички, шафи, а також розмістити світильники на стінах.

Актуальне використання світлодіодів для підсвічування: це ефективно та економно. Особливо зручно це буде на кухні, у ванній та прихожій.

Щиро надіємося, що стаття була для вас корисною і пізнавальною. Тож будемо дуже вдячні, якщо ви поділитеся посиланням на цю статтю в соціальних мережах зі своїми друзями і родичами, яким також може стати в нагоді інформація з нашого сайту!