Розлучаємося?

Кожна дівчина, яка виходить заміж сподівається, що це буде перший і єдиний раз у її житті. Однак життя вносить свої корективи. І подружня пара, часто не витримуючи натиску побутових проблем, які з кожним днем наростають як сніжний ком, приймає рішення розлучитися. Як показує статистика, більше половини зареєстрованих, в нашій країні, шлюбів розпадаються в перші три роки сімейного життя. Якщо пощастить, то ще вчорашні подружжя, якщо і не залишаються друзями, то хоч не тримають зла один на одного. В іншому ж випадку, можливі справжні «сімейні війни». Отже, що ж необхідно знати, щоб не дати себе обдурити?

f44n20il336392Орган, який може розлучити подружжя

Якщо у пари немає спільних неповнолітніх дітей і немає розбіжностей з приводу поділу майна, то розлучення може здійснити ДРАЦС, в якому відбувалася реєстрація шлюбу. В іншому випадку, вам необхідно звертатися з відповідною заявою до суду. В обох випадках сторонам процесу законодавство встановлює для примирення певний термін.

Розділ майна

Законодавством передбачено, що все спільно нажите майно за час сімейного життя, ділиться між подружжям порівну. Однак, у цьому правилі існує ряд нюансів, розібратися в яких вам допоможе юрист. Звичайно, можна спробувати і самій осягнути всі премудрості розлучення, але краще все-таки довіритися фахівцям.

Шлюбний контракт — запорука успішного подружнього життя?

Багатьох неприємних моментів можна уникнути при розлученні, якщо до вступу в шлюб подружжя уклали шлюбний контракт. Звичайно, рівень наших доходів далекий від доходу громадян Євросоюзу. Але, в ситуації, коли кожен із подружжя буде заздалегідь знати, що він може втратити в разі розлучення, то він сто разів подумає перш, ніж зважитися на такий крок. Адже не секрет, що більшість наших громадян приймає рішення розлучитися імпульсивно.