Розлучатися чи все-таки зупинитися

Виходячи заміж, кожна жінка мріє, що ось він — єдиний і неповторний, і вони проживуть довге життя і помруть в один день. Але як це не гірко усвідомлювати, частенько трохи пізніше виявляється що принц уже якийсь і не принц, а звичайна людина. І ось в цей час жінок підстерігає пастка, особливо, якщо жінка ще досить молода. По-швидкому оформляється розлучення і жінка пускається у вільне плавання.

1bksvotЗвичайно ж, в цей час жінка намагається виглядати особливо ефектно, відвідує перукарні та салони, використовує різні креми, оновлює гардероб. Зустрічається один чоловік, другий, третій і тут приходить розуміння, що колишній чоловік був не такий вже й поганий. Ситуація може посилитися тим, якщо є діти. Та й громадська думка, як би ми не заперечували її вплив на себе, все одно відіграє свою роль. Хто б не був ініціатором розлучення, але в нашій країні чоловік після розлучення вважається вільним, а жінка покинутою.

Бувають винятки, коли після розлучення жінка швидше знаходить собі партнера для подальшого сімейного життя, але частіше у чоловіків це виходить набагато швидше. І тут раптом прокидається образа і ревнощі, що зграйки інших жінок починають кружляти навколо вашого колишнього. Та й діти сумують за татом. Діти в розбірках між колишнім подружжям — це взагалі важка артилерія. І якщо прийнято все-таки рішення розлучитися остаточно, знадобитися дуже багато сил і мудрості, щоб діти не відчували себе ущемленими.