Розчинний гарячий шоколад: універсальний продукт для вендингу, дому й офісу

Дохід, що приносить вендинговий автомат, залежить не лише від місця встановлення та моделі обладнання, але й від інгредієнтів, що завантажуються в агрегат. І якщо зі снекоматом все просто – достатньо закласти в нього товари популярних марок, то з кавоматами все складніше. Стандартних напоїв зазвичай недостатньо, адже класичну каву або чай люблять не всі. А ось гарячий шоколад завжди має високий попит.

Аби шоколадний напій вийшов смачним, якість вихідного продукту має бути по-справжньому високою. Відмінний гарячий шоколад оптом чи вроздріб ви можете замовити в спеціалізованому інтернет-магазині (дивитись тут).

Плюси гарячого вендингового шоколаду

Якщо ви придбали гарячий шоколад для вендингу, вам не доведеться думати про правильне дотримання пропорцій – продукт уже включає какао-порошок, цукор і інші компоненти в ідеальному співвідношенні. Вам залишиться лише вчасно поповнювати запаси шоколаду в автоматі, а клієнти при цьому отримають густий, насичений, поживний напій з апетитною пінкою й відмінним смаком.

Іноді до складу додаються ароматизатори, покликані урізноманітнити й покращити смак напою. Шоколад з ароматом полуниці, кокосу чи малини обов’язково сподобається вашим покупцям та подарує їм нові, яскраві враження.

На замітку! Вендинговий шоколад можна використовувати не лише в автоматі, а й у сфері ХоРеКа або на домашній кухні. За допомогою суміші готують найсмачніші коктейлі, десерти, муси і навіть випічку.

Чим відрізняється від какао

Звичайне какао і розчинний гарячий шоколад – це різні продукти, і вони відрізняються, перш за все, своєю консистенцією. У складі шоколадного порошку присутня велика кількість масел, тому напій виходить більш калорійним, щільним, насиченим і ароматним. При цьому при заварюванні утворюється густа і стійка пінка.

Какао ж виготовляють із бобів, які вже позбавлені жирів та оброблені карбонатом калію. У результаті заварювання какао-порошку виходить досить легкий напій з ніжною пінкою.

Дозування

Трапляється, що підприємці-початківці, намагаючись підвищити дохідність своєї справи, зменшують обсяг завантажуваних інгредієнтів. І це велика помилка. У результаті вендор втрачає набагато більше, оскільки гарячий шоколад виходить рідким і несмачним. Покупці залишаться дуже незадоволені, а погана слава поширюється швидко. У результаті автомат залишиться без клієнтів, а підприємець без прибутку. Тому краще прислухатися до одного з основних правил досвідчених вендорів: “Більше рекомендованого дозування можна, менше – ні”.

Підсумки

Гарячий шоколад люблять у всьому світі, і це не дивно, оскільки чудовий, насичений смак та характерний яскравий аромат нікого не залишать байдужим. При цьому продукт цілком доступний і універсальний. Його можна готувати вдома і в офісі, у кафе та торговому автоматі, на пікніку й у тривалій поїздці. Однак варто відзначити, що насолодитися всіма властивостями цього дивовижного напою вдасться лише в тому випадку, якщо продукт буде максимально натуральним, свіжим і якісним. Тож не дозволяйте недобросовісним виробникам і продавцям зіпсувати вам бізнес.