Романтична вечеря для двох

З плином часу між чоловіком і дружиною втрачається минула ніжність і трепет у відносинах. Багато хто намагається повернути все. Відмінним способом зробити це — влаштувати романтичний вечір.

46c4a2351321b1e28da6339d9c9b7d3dВін може бути приурочений до якого-небудь свята, а може бути сам по собі, наприклад, в п’ятницю після робочого дня, можна влаштувати собі розслабляючий вечір. Однак підготовку до нього варто почати заздалегідь. Для цього потрібно купити їжу для вечері, пляшку хорошого вина або шампанського, а можна й інший напій в залежності від смакових переваг.

Щоб легше було розслабитися, але варто одягати щось особливе, наприклад, вечірнє плаття, так як ваш чоловік на вашому тлі почуватиметься незручно у повсякденних джинсах. А одягати костюм йому навряд чи захочеться. А ось коротеньке відкрите плаття — ідеально підійде для такого вечора. Що стосується зачіски, то теж головне не перестаратися, щоб в кінці вечора не розбирати її тривалий час.

Будь-який романтичний вечір не обійдеться без свічок. Чому ж вони так приваблюють жінок? У цьому світлі люди здаються симпатичнішими, а обстановка більш ніжною. Розставити їх можна по всій кімнаті, а ось на стіл ставити не варто, так як можна обпектися при розкладанні їжі. Що стосується квітів, то краще обійтися пелюстками навколо столу і на ньому. Зайвою не буде і романтична тиха музика.

Окремою темою є вибір страв, які будуть перебувати на столі цього вечора. Вони повинні бути легкими. Для цього підійдуть страви з морепродуктів, овочів, фруктів. Також можна використовувати афродизіаки у вигляді меду, мигдалю, устриць, бананів та кокосів.

Після вечері можна подивитися романтичний фільм, спробувати себе в ролі масажиста або запропонувати це зробити коханій людині. Також можна пограти в кубики. Суть полягає в тому, що партнер виконує те, що написано на кубику.