Роль жіночих головних уборів

З давніх часів представниці прекрасної статі прагнуть показати свою красу та індивідуальність. Для цього вони вигадували різні хитрощі, шили або купували різні наряди, робили модні зачіски. Напевно, ще кілька століть назад, жінки зрозуміли, що справжню родзинку в їх образ може внести головний убір, який буде одночасно виконувати дві функції.

modnye-golovnye-ubory-osen-zima-2017-2018-15Головні убори для жінок оптом не просто захистять голову від морозу, холодного вітру, впливу сонячних променів, але і допоможуть грамотно, гармонійно завершити будь-який створений ними образ. Цю ідею стали активно розвивати дизайнери, завдяки чому змогли запропонувати представницям прекрасної статі велику кількість моделей. Так з’явилися різні види шапок і капелюхів, хустки, палантини, кепки, берети і багато інших предметів.

Грамотно підібраний головний убір дає можливість візуально скорегувати форму обличчя, тим самим приховати деякі наявні недоліки. Крім того, він дозволяє акцентувати увагу на обличчі в разі необхідності. Варто пам’ятати, що неправильно обраний головний убір не просто підкреслить всі недоліки, але і повністю зіпсує створюваний образ. Саме тому при покупці варто орієнтуватися не тільки на фінансові можливості, а й на особливості зовнішності, кольоротип.

Вибір головного убору багато в чому залежить від стильової приналежності образу. Він повинен гармоніювати з нарядом в цілому. До пуховиків і курток чудово підійдуть об’ємні в’язані шапки-біні, які нерідко продаються разом з шарфом і рукавичками. Жіночі в’язані шапки можуть бути декоровані помпоном або іншими елементами, наприклад, вишивкою, бантами, квітами. Припустимим є нанесення на них орнаменту або малюнка.

До пальто набагато більше підійдуть фетрові капелюхи, вибір яких залежить від форми обличчя, зачіски і фасону пальто. Романтичні представниці прекрасної статі зазвичай вибирають модні крислаті капелюхи, а ось стильні дівчата, швидше за все, захочуть поекспериментувати з образом і віддадуть перевагу маленьким капелюшках з котячими вушками.

Будь-який спортивний образ зможе чудово доповнити бейсболка. Практично універсальним головним убором вважається берет, особливо якщо він є однотонним без будь-яких декоративних елементів.

Вибір головного убору — одне з найскладніших завдань для представниці прекрасної статі, що безпосередньо пов’язано з широким асортиментом пропонованої продукції.