Роль казки у вихованні дитини

Багато дорослих людей пам’ятають, з яким нетерпінням в дитинстві вони чекали, коли мама чи бабуся почитають їм казку. Маленькі дітки постійно просять своїх батьків, щоб ті розповідали їм казку, незважаючи на те, що вони вже не раз її чули і знають кінцівку. Всі батьки, напевно, знають, що казки — це ще один ефективний метод виховання дитини.

 

 

У наш час книжкова індустрія випускає найрізноманітніші видання, які не перестають дивувати своєю яскравістю і красою. Але як би там не було, а дитячі казки приносять практичну користь для малюків, тому починати їх читати можна з самого дитинства (дітям, яким не виповнилося і року). Завдяки казкам дітки вчаться говорити, спілкуватися, і при досягненні 2-3 років вони можуть допомагати вам розповідати казку.

Роль-сказки-в-воспитании-ребенка

 

 

Разом з тим казки прищеплюють поняття про зло і добро, про неправильні і правильні вчинки, вони показують, що будь-який прояв зла не проходить безкарно. Тому, навіть якщо ваша дитина боїться деяких казок, не звертайте уваги: ​​це цілком нормально і навіть добре. Головне, щоб добро завжди перемагало зло.
 

Друзі сайту: в інтернет-магазині www.divani.ua можна вигідно придбати якісні та красиві дивани для вашої оселі за найнижчими цінами!
 

Природно, нерозумно думати, що дитина до року розуміє складні і довгі казки з заплутаною сюжетною лінією, так що в такому віці краще читати їй прості казки. Читати або розповідати казки можна на ніч, і вранці під час годування, умивання або прогулянки.

 

 

Ви повинні розуміти, що при читанні книги дуже важливо артикулювати, змінювати інтонацію, щоб малюк не засумував.

 

 

Купуючи книгу з казками, постарайтеся переконатися в тому, що вона володіє гарною якістю, всі сторінки товсті, і їх зручно перевертати. Також вашої уваги заслуговують і ілюстрації, які теж відіграють важливу роль у розвитку дитини. Вони повинні бути гранично зрозумілі з витриманими пропорціями тіла (тобто курочка ряба не повинна бути більшою за розміром, ніж бабуся).

 

 

В даний час величезна кількість аудіо-казок, їх ви можете скачати з інтернету. Гарні аудіо-казки тим, що ви можете займатися з дитиною малюванням або ліпленням і одночасно прослуховувати улюблену казку. Аудіо-казки можуть стати для вас помічником в укладанні дитини спати: перед сном досить включити казку і побажати дитині на добраніч.

 

 

Казки мають великий вплив на правильний розвиток дитини.