Робота за кордоном

Робота за кордоном сьогодні актуальне питання для багатьох жителів пострадянського простору. Жителі України їдуть за кордон за кращим життям і великим заробітком.

June-10-main-pic-currencyРобота за кордоном вимагає чіткого розуміння багатьох питань, знання яких допоможе уникнути проблем в майбутньому. При цьому вакансії в Польщі ви можете знайти вже зараз досить легко.

Сьогодні є досить багато агентств з працевлаштування, які пропонують свої послуги в якості посередників між закордонним роботодавцем і працівником. Розповіді про нечувані зарплати та прекрасні умови праці так приваблюють наших співвітчизників, що вони втрачають відчуття реальності і часом не можуть тверезо оцінити ситуацію і зрозуміти, що їх обманюють.

Обман з боку агентств з працевлаштування в наш час не рідкість. Дуже часто агентства наживаються на довірливих клієнтах, які, зачаровані привабливими перспективами роботи за кордоном, не помічають очевидних речей, які вказують на те, що їх обманюють. Отже, на що слід звернути увагу, щоб не бути обдуреним в пошуку високооплачуваної роботи за кордоном?

Знання мови не вимагається. У більшості випадків, за дуже рідкісним винятком, необхідне знання мови країни, куди ви збираєтеся їхати працювати. Якщо вам з легкістю повідомляють, що знати мову країни перебування необов’язково, вас повинно це насторожити.

Велика передоплата за послуги агентства. Іноді ця сума може доходити до декількох тисяч доларів. Уважно читайте договір, як правило, при такій великій передоплаті, вона поверненню не підлягає, і ви втратите гроші.

Короткі терміни оформлення робочої візи. Оформлення робочої візи — процес досить тривалий. Мінімальний час, за який можна оформити робочу візу — півтора-два місяці. Якщо вам кажуть, що вирішать ваше запитання протягом одного-двох тижнів, то, швидше за все, вам оформлять туристичну візу, і працювати ви будете нелегально, якщо взагалі куди-небудь поїдете.

Будьте пильні і довіряйте перевіреним агентствам (як-от OrionWork), що добре зарекомендували себе на ринку працевлаштування.