Робота над помилками: приховуємо недоліки і підкреслюємо переваги

Правильно підібраний жіночий гардероб робить жінку ще більш красивою. Одяг може приховати недоліки і підкреслити переваги, проте тут варто знати і розуміти, що саме варто вибрати, щоб виділити ту чи іншу частину тіла.

1acf6122f035c92d277b20ada31a9045Збільшення росту

Не всім дівчатам дані ноги від вух і модельний ріст. Однак, виглядати красиво хочеться всім. Саме тому, для візуального збільшення росту варто знати кілька невеликих хитрощів. Перш за все, візуальне збільшення росту забезпечує одяг у вертикальну смужку. Він як би витягує людину, робить стрункішою і трішки вищою. Також, сприяє зовнішньому збільшенню росту і однотонний одяг — він створює цілісність образу і тіла, згладжує його. Візуально зроблять ріст вищим туфлі в колір штанів, однотонність низу. Попрацюють над ростом і дуже вузькі штани разом з високими підборами в тон штанів. Візуально витягнуть тіло також довгі шарфи, що звисають на плечах.

Зменшення великого бюста

Володарка великих грудей не завжди хоче їх виділити. Саме тому, таким дівчатам варто скористатися деякими порадами по підбору гардероба. Перш за все, варто вибирати верхній одяг з однотонних і матових тканин — вони допоможуть візуально зменшити груди. Також, цьому посприяє одяг вільного крою, використання намист, які закінчуються або до лінії грудей, або нижче лінії грудей. Власницям великих грудей також варто відмовитися від носіння поясів на верхній частині одягу, а також від відкритих вирізів. Оптимальний варіант, щоб приховати груди — одяг у вертикальну смужку і ніякого облягаючого одягу.

Красива шия

Щоб шия виглядала красивою, варто знати про те — що робить її менш привабливою частиною тіла. Зав’язані високо шарфи, а також декольтовані зони, закриті шарфами роблять шию коротшою. Такого ж ефекту доб’ються і ті дівчата, які люблять носити сорочки застебнуті на всі гудзики. Також, візуально вкорочують шию такі елементи декорування верхнього одягу, як жабо або декоративні «нашийники».

Вузькі плечі

Деякі дівчата в силу фізіологічних особливостей, або ж це наслідки захоплення водними видами спорту, мають досить широкі плечі, яких, як правило, дуже соромляться і ретельно намагаються приховати. Ось кілька порад, які дозволять підібрати верхній одяг і максимально зменшити і зробити більш вузькими плечі. Перш за все, варто відмовитися від одягу з плічками — вони піднімають їх і візуально збільшують. У літню пору, візуально зменшити плечі дозволять купальники таких фасонів, де бретельки розташовуються навколо шиї. Візуально зменшує плечі також одяг з великим вирізом і блузки без рукавів або з вшитими рукавами. Вибираючи вечірні або повсякденні сукні та сарафани, дівчатам з широкими плечима варто звернути увагу на ті фасони, де дуже вузькі бретельки. Також, добре будуть виглядати як блузки і топи, так і сукні, які залишають одне плече повністю відкритим, а друге злегка прикривають вільним рукавом до ліктя. Дівчатам з вузькими плечима — варто навпаки вибирати одяг з плічками, а також підбирати верхній одяг зі скошеними плечима або рукавами-ліхтариками.