Робимо педикюр вдома

Педикюр можна назвати однією з найважливіших умов для того, щоб жінка була досконаллю. Саме з цієї причини, щоб не було соромно перед своїми подругами чи ж чоловіком, слід регулярно робити дану процедуру, так як доглянуті ноги привабливі і на дотик, і візуально.

Без названия (10)Класичний педикюр є процедурою, що включає в себе не тільки обробку нігтів, але і видалення мозолів, а також пом’якшення шкіри ніг. Досить проводити представлену процедуру всього один раз на місяць. Однак оновлювати лак або ж вдаватися до допомоги пемзи слід в ті моменти, коли це необхідно.

Природно, що стеження за красою ніг є суто особистою справою. Все ж варто для себе коханої серйозно підходити до цього питання. Доглянуті ноги більш привабливі, незважаючи на те де зроблений аппаратный педикюр вдома або в салоні. Практично ніхто і ніколи не думав про те, що стан ступнів має великий вплив на здоров’я людини. Існують в сучасному світі навіть особливі методики, які передбачають лікування при впливі на певні точки ступнів. Тут розташовуються і нервові закінчення, які мають безпосередній вплив на весь організм в цілому.
Як же все-таки правильно зробити педикюр?

Все починається з підготовчих етапів:

➤ Розпарювання. Сюди включено миття ніг, а також видалення лакового покриття нігтів. Після цього передбачені спеціальні ванночки. В тазик з гарячою водою додаються особливі засоби, такі як рідке мило або ж щось інше. Коли шкіра на ступнях особливо груба, слід вдаватися до ванночка з оливковою олією.

➤ Обробка шкіри. Слід ретельно переглядати місця, де найчастіше з’являються мозолі і нарости. Як правило це п’ята або нижня частина великих пальців. Застосовуються спеціальні скраби.

➤ Кутикула. Для обробки кутикули, на неї попередньо наноситься особливий крем, який буде її розм’якшувати. Через п’ять хвилин можна продовжити процедуру.

➤ Нігті. Особливо акуратно, без ушкоджень шкіри, вичищається бруд з-під нігтів. Потім ножицями нігті підстригаються по прямій лінії. Далі ніготь підпилюється.

➤ Крем. Після всіх попередніх процедур, шкіра іноді лущиться. Для цього застосовується крем, який буде живити шкіру. Через півгодини після нанесення крему, слід видалити всі його надлишки, якщо такі залишилися.