Робимо антицелюлітний масаж в домашніх умовах. Частина 1

Мабуть, кожна жінка знає, що називається целюлітом. Що ж людство тільки не придумувало для боротьби з даною проблемою. Найдієвішим засобом до наших днів залишається масаж.

machssazh

 

Поява целюліту

 
Найчастіше целюліт виникає в районі стегон, верхньої частини рук і сідниць. На даних ділянках, внаслдіок того, що порушується нормальний обмін рідини, починає накопичуватися відкладення жиру, яке не звільняються в необхідний час. Жирові відкладення в підсумку і є тим самим целюлітом через який рідина перестає нормально циркулювати в тканинах. В такому випадку відбувається своєрідне зімкнуте коло, яке перервати фактично неможливо.

Крім усього іншого, целюліт не є суто вадою косметичного характеру. Також він негативно впливає на те, як кровопостачаються клітини. Чіпайте шкіру на стегнах або на якихось інших частинах тіла, де з’явився целюліт. Він по відчуттях буде трохи холоднішим за шкіру, яка не зазнала целюліту. Слід зазначити, що поганий кровообіг впливає на те, що клітини просто недоотримують потрібний кисень і найрізноманітніші речовини живильного типу.