Робимо антицелюлітний масаж в домашніх умовах. Частина 2

Вплив антицелюлітного масажу


35b52293190c194f850baafb1df7c494Під час масажу проводяться розтиральні і розминальні рухи необхідних ділянок. Це призводить виключно до того, що м’язи отримують приємний розігрів. Абсолютно у всьому організмі кров переливається швидше і несе в клітковину жиру під шкірою кисень, поряд з цим вимиваються і токсини.

Коли проводиться дії рук на жирові тканини під шкірою, вони починають розсмоктуватися і, відповідно, зайвий жир потихеньку виходить. Клітини ніби перероджуються, у всьому організмі робиться кращий обмін речовин, і шкіра набуває більш підібраний і пружний вигляд. В антицелюлітній боротьбі, природно можливо застосовувати і найпростіший масаж або самомасаж. Але, слід зазначити, що особливі методики допомагають досягти великих результатів. Існує тільки дві методики – масаж проти целюліту при застосуванні особливої щітки і медовий масаж. Обидва ці масажі можна здійснювати і в домашніх умовах.

Основним вашим завданням повинне бути позбавлення від целюліту. Слід знати, що ніякий засіб проти целюліту не покаже результатів після одного використання. Крім усього іншого дуже різко змінювати стан організму не слід.