Різновиди тіста для випічки

Тісто для випічки — це основа всіх борошняних і кулінарних страв. Тісто є пластичною і м’якою масою, яку отримують шляхом змішування борошна з іншими рідкими інгредієнтами. Без нього не обходиться жоден кондитерський або хлібний виріб. Тісто має бути максимально якісним та ідеальним, щоб після випікання кінцева страва вийшла дуже смачною. У сучасному світі, рецепти випічки змінюються і удосконалюються. Було придумано і приготовано величезну кількість різних і досконалих страв, завдяки новим технологіям.

testo_a8825a1c27254e6550012ea84d22d993 (1)Як відомо, тісто має кілька різних видів. В основі кожного виду тіста обов’язково йде борошно, адже без нього ніяк не можна обійтися. Відрізняються вони лише побічними і додатковими інгредієнтами для приготування.

Отже, які ж все-таки бувають види тіста для випічки?

1. Дріжджове тісто або ж просто кисле. Такий тип тіста — це основа більшості видів випічки, як солодкої, так і солоної. Дріжджове тісто готують опарним і безопарним способами. Опарний вид приготування самий довгий і складний спосіб приготування. Для нього необхідно замішати молоко, дріжджі, кілька ложок цукру і трохи борошна. Залишити цю суміш треба на велику кількість годин, поступово додаючи все більше і більше борошна. Коли тісто остаточно приготується і почне бродити, то його можна використовувати для приготування випічки. Головною відмінністю опарного тісто можна назвати те, що воно при приготуванні стає рідшим і тягучим по консистенції. Безопарним способом заготовити тісто набагато простіше і швидше за часом. Для цього необхідно змішати всі складові продукти майбутнього тіста, а потім дати трохи настоятися.

2. Бездріжджове або прісне тісто. Це таке тісто, до складу якого не входять дріжджі. З нього зазвичай готують найпростіші і прісні страви, наприклад, пельмені або смажені коржики. Прісне тісто буває простого і здобного виду. Просте прісне тісто готується з таких інгредієнтів: вода, рослинна олія, борошно і сіль за смаком. Здобне тісто набагато смачніше простого, тому що воно солодше. У здобне тісто необхідно додавати коров’ячі вершки, цукор і кілька яєць. Таке тісто використовують для приготування різних солодких, соковитих булочок і пиріжків.