Різновиди помад для губ

Кожна жінка, як правило, хоче бачити себе в дзеркалі красивою і привабливою. Для того щоб це було завжди так, жінки користуються різного роду косметикою. Як відомо, косметика підкреслює жіночу красу, а також, елегантність. Одним з найпоширеніших і затребуваних видів косметики на сьогоднішній день є помада. Проходячи по вулиці, можна помітити, що практично кожна жінка має помаду на губах. Кожна жінка вибирає для себе таку помаду, яка в повній мірі повинна підкреслювати її красу, а також поєднуватися з предметами одягу.

320Для того щоб підібрати для себе найбільш підходящий вид з усіх існуючих видів помади необхідно знати всі її різновиди.

Різновиди помад:

Зволожуюча помада

 
До складу даного різновиду помади входять різні оздоровчі засоби. Такий різновид помад не просто надає забарвлюючий ефект губам, але також надає губам зволоження, яке характеризується їх особливим блиском. Така косметика дуже затребувана, і вона виготовляється багатьма фірмами.

Гігієнічна помада

 
Таку помаду зазвичай використовують тоді, коли необхідно захистити свої губи від будь-яких впливів. Такий різновид помад характеризується наявністю вітамінів і різних речовин, які відрізняються хорошим оздоровчим впливом. Цю помаду зазвичай застосовують взимку, коли необхідно захистити губи від негативного впливухолоду.

Поживна помада

 
Даний різновид помад створюють на основі воску. До її складу входять пудри і всілякі фарбувальні пігменти. Такі помади називають стійкими або суперстійкими, так як до їх складу входять пігменти, які включають в себе ефіри летючі. Потрібно знати, що таку помаду щодня використовувати не рекомендується, так як вона трохи підсушує губи.

Крім перерахованих вище різновидів помад існує також і блиск для губ, який характеризується барвниками рослинного походження і значною часткою олій. Зазвичай такі помади застосовуються тоді, коли губам потрібно надати небачений блиск. Така помада відрізняється від інших різновидів тим, що вона має прозорий відтінок, який і створює особливий ефект блиску.