Різновиди косметичних засобів

У наш час просто валяться полки від кількості і асортименту різної косметики. І ви ще не загубилися у всьому цьому різноманітті? Що для чого призначене? Як використовувати? 

woman in a supermarket reading the label behind a package

woman in a supermarket reading the label behind a package

Косметичні засоби поділяються на два види: гігієнічно — профілактичні засоби і декоративні засоби.

До гігієнічних засобів відносяться: різні мила, шампуні, лосьйони і тоніки, різні креми та інше.

До декоративної косметики відносяться різні тіні, пудри для обличчя, тональні креми, хайлайтери, туші, губні помади та інше. У великій різноманітності ці засоби представлені фірмою Faberlik. А для детальнішої інформації ви можете відкрити каталог Фаберлик, де є вся актуальна на даний момент продукція.

Розберемо кожен засіб окремо:

Лосьйон або тонік призначається для жирної, проблемної та комбінованої шкіри. Він дезінфікує шкіру, звужує пори, прибирає жирний блиск та підсушує проблемні ділянки шкіри.

Крем — найпоширеніша форма косметичного засобу. Бувають крему з різними властивостями: очищающий, відбілюючий, омолоджуючий, пом’якшувальний, зволожуючий та інші.

Пудра — найкорисніша пудра виготовляється з рисового борошна, не шкодить шкірі, так як складається з натуральних продуктів. Так само її дуже зручно носити в сумочці.

Тіні — за складом нагадують пудру, але до них додаються різні барвники. Звичайні компактні тіні дуже легко наносяться і довго триматися на повіках, але на жаль рідкі і кремоподібні тіні дуже швидко скочуються з повік і втрачають свій вигляд.

Туалетне мило — використовується в основному для миття рук і тіла. Воно містить луг, тому краще використовувати спеціальне мило для певного типу шкіри: для жирної — дігтярне, для нормальної — крем-мило, для сухої і чутливої шкіри — дитяче мило.

Шампуні — необхідно вибирати під тип вашого волосся. Існують дитячі шампуні, шампуні від лупи, шампуні 2 в 1 і 3 в 1, шампуні для фарбованого волосся та інші. Один і той же шампунь не варто використовувати більше року, міняйте їх якомога частіше, щоб шкіра голови не звикала до одного засобу. Засоби 2 в 1 і 3 в 1 — це просто рекламний хід, наша порада, як можна рідше користуйтеся такими засобами, і тільки в рідкісних випадках.

Тепер ви знаєте призначення деяких засобів, в повсякденному житті. Користуйтеся косметикою правильно і з умінням, і тоді ви будете виглядати чудово.