Ринопластика (пластика носа) — що треба знати

Сучасна пластика носа дозволяє естетично коригувати або відновлювати форму та розміри носа.

Кожна людина — індивідуальність у найширшому значенні слова. Цей вислів відноситься і до зовнішності. Особа людини неповторна, вона повністю відображає внутрішнє «Я». Але іноді існує певна незадоволеність нашим відображенням у дзеркалі. Це зрозуміло, оскільки будь-яка людина завжди прагне досконалості.

Що таке ринопластика?

Суть цієї операції зводиться до корекції хрящової та кісткової тканини, яка може бути виконана двома способами. Це залежить від конкретного завдання, яке стоїть перед хірургом — детальніше про те, як робиться пластика носа Львів — на сайті https://medestet.clinic/departments/konurna-plastika-nosa. Перший метод – закрита ринопластика – передбачає розріз у кожній ніздрі з внутрішньої сторони (всередині носа). Другий спосіб ґрунтується на зовнішньому розрізі шкіри носової перегородки. Але не варто відразу лякатися, адже сліди від розрізів ледь помітні, а при використанні методу закритої ринопластики – не видно взагалі.

Процедура в середньому триває близько 2-3 годин. Ця хірургічна операція проводиться під загальним наркозом – анестезією, також можливе додаткове використання місцевого знеболювального. Тут важливо знати, що вибір препаратів, що анестезують, і вибір схеми операції завжди здійснюються в залежності від ваших індивідуальних особливостей.

Показання до призначення ринопластики носа?

Замислюватися про корекцію форми носа слід з вісімнадцяти років, оскільки досі носовий хрящ ще повністю не сформований. Ця пластична операція є необхідною, якщо присутні вроджені або набуті в результаті травми деформації носа, що сильно утруднюють дихання. Якщо ринопластика проводиться в естетичних цілях, то рекомендованими показниками до проведення може, наприклад, бути горбинка на переніссі, розширені ніздрі, потовщений або довгий ніс.

Протипоказання

Ринопластика не призначається людям з гострими та хронічними захворюваннями верхніх дихальних шляхів, гемофілією, цукровим діабетом та онкологічними захворюваннями. Якщо ви вибрали хорошу клініку, то вам обов’язково призначать повне обстеження. І якщо результати обстеження будуть незадовільними, то операції вам відмовлять.

Що ще потрібно знати про цю операцію?

Допустимо, ви вже остаточно вирішили, що вам потрібно провести пластичну хірургію носа. Також ви повинні розуміти, що ринопластика, це таки хірургічна операція. Тому вкрай важливим є досвід та професіоналізм хірурга. Як показує практика, висококваліфіковані лікарі, в основному, практикують у хороших і великих медичних центрах.

Після операції, у період відновлення, вам доведеться носити пов’язку протягом 8-10 днів. Також протягом 14 днів зберігаються синці під очима. Протягом трьох-чотирьох місяців зберігатиметься невелика звітність, щоправда вона ледве помітна.

Найчастіше вже через пару тижнів ніс набуде нормального вигляду. Після безпосередньої операції слідує період реабілітації.

Таким же важливим фактором є оснащеність медичного центру. Оскільки для прискорення періоду реабілітації може знадобитися допомога фізіо- та УВЧ-терапії, масажу, магнітолазерної терапії та електрофорезу.

Про результати ринопластики пацієнт може судити вже за 6-7 місяців. Це з тим, що протягом цього періоду хрящові тканини відновлюються і перебудовуються. Остаточний результат можна побачити приблизно через 12 місяців. Насамкінець хотілося б додати, що деяким людям дана операція приносить у життя велику впевненість і підвищує самооцінку.