Рідкі вії: корисні поради

Причиною випадіння вій може стати, як алергія на косметику, так і наслідки захворювання внутрішніх органів або шкіри. Говорячи про косметику, мається на увазі використання неякісних засобів, а також матеріалів для нарощування вій.

mindalnoe-maslo-dlja-resnic-otzyvy_-8Ще однією поширеною причиною рідких вій є неправильне харчування і відсутність правил гігієни. Для цього потрібно не забувати знімати макіяж перед сном спеціально призначеними для цього засобами.

Профілактика випадіння вій

Давайте своїм очам відпочинок. Наприклад, на якийсь час відмовтеся від денної косметики, а потім від нічної. Нанесіть на вії поживну олію. Це може бути оливкова або якась інша рослинна олія. При її використанні намагайтеся наносити її по всій довжині вій. Найкраще таку процедуру проводити щодня протягом місяця.

Крім цього можна застосовувати компреси із зеленим чаєм – змочені тампони прикладіть до очей на хвилин п’ятнадцять. Допоможе зміцнити вії і проста водна вправа. Для цього налийте в миску простої теплої води, опустіть туди ообличчя і моргніть.

Як говорилося раніше, важливо стежити за своїм харчуванням. Введіть у свій раціон продукти, збагачені вітамінами А і В. Це вершкове масло, сметана, помідори, жовток, морква, м’ясо і молочні продукти. Крім їжі можна приймати вітамінні комплекси. А ось у випадку з дуже активним випадінням вій не буде зайвим вдатися до методів фізіолікування.

Природний процес

Варто відзначити, що випадіння вій по суті є нормальним явищем, як і випадіння волосся на голові. Таким чином йде зміна волосків на нові. Якщо вії ростуть дуже повільно, то це сильно впадає в очі, що призводить до появи маси комплексів як у жінок, так і у чоловіків. Якщо ж зростання волосків нормальне, заміну ніхто не помітить, і доглядати в такому разі за очима можна за стандартом – розчісувати волосся, змащувати його олією і давати періодичний відпочинок.

На противагу цьому сильне випадіння вій стає справжньою проблемою для жіночої половини суспільства. Для початку потрібно з’ясувати причину, і вона не завжди буває спадковою. Так, деякі захворювання очей можуть стати основною причиною цієї проблеми. У цьому випадку мова йде про кон’юнктивіт і блефарит. Загалом, краще всього комплексно підійти до вирішення проблеми, починаючи від діагностики і закінчуючи лікуванням.