Рідке мило чи звичайне?

У цій статті ми спробуємо розібратися в тому, якому милу краще довіряти: рідкому чи твердому?

mylo(1)Тепер розберемо все по порядку.

Кускове мило має свої переваги. Найперше — це невелика ціна, та й компактність ще ніхто не відміняв як перевагу. Звичайне мило можна змити як гарячою, так і холодною водою та використовувати його практично в будь-яких умовах. До недоліків можна віднести те, що після миття звичайним милом людина відчуває сухість шкіри. Таке явище відбувається через те, що у звичайному милі висока лужне середовище.

Головна перевага рідкого мила в тому, що воно не сушить шкіру, воно має низьке лужне середовище. Використовувати рідке мило дуже зручно. Воно швидко милитися, добре і довго пахне, зручний дозатор допомагає видавити стільки мила, скільки вам потрібно. 300 мілілітрів рідкого мила замінюють 3 стограмових шматка мила.

Ще одна суттєва перевага рідкого мила полягає в тому, що рідке мило найкраще підходить для чутливої шкіри. Воно гіпоалергенне.

До недоліків рідкого мила можна віднести тільки його ціну. Є ще один, зовсім невеликий недолік. Його незручно брати з собою в поїздки і походи, але це не настільки суттєво.

Яке мило купувати — рішення за вами. Головне щоб воно відповідало усім вашим вимогам. Про сильні сторони кожного варіанту ми вам розповіли.