Рибний педикюр. Наскільки це безпечно?

Рибний педикюр є предметом суперечок. Серед похвал — це найприродніший з можливих способів лущення шкіри, але він також має багато противників. Ми розповімо, що таке рибний педикюр.

487d1133924c3e3bde033bbf66806132Протипоказання:

 

1. бородавки;

2. мікоз;

3. запалення шкіри і садна;

4. позитивний результат в тесті на наявність ВПЛ;

5. кров забруднена інфекційними захворюваннями;

6. кардіостимулятор;

7. депіляція ніг воском менш, ніж за 24 години після процедури.

 

 

Рибний педикюр не радиться робити при п’ятковій шпорі. В даному випадку необхідні інші методи.

Рибний педикюр є одним з видів педикюру, під час якого мертву шкіру видаляють риби, що живуть в акваріумі. Це проводиться в косметичних салонах. Процедура дає ефект, подібний до лущення, і він також може бути застосований на руках або інших частинах тіла (рибний манікюр, риботерапія).

Вид риб, які використовують в рибному педикюрі, Гарра Руфа. Це риба сірого кольору, яка має довжину 14 сантиметрів і беззубий рот. Вид виростає в теплих водах Близького Сходу. У дикій природі вони живуть в Йорданії, Сирії та Туреччині.

На початку потрібно виконати процедуру миття ніг та нанести препарат, який містить алкоголь. Важливе також питання про наявність протипоказань до процедури. Очищені ноги, поміщають в резервуар з теплою водою, де плавають сотні рибок. Риби починають робити пілінг омертвілої шкіри. Під час педикюру відчувається лоскотання і легке поколювання. По закінченню заданого часу процедура закінчується.

 

Що потрібно перевірити перед рибним педикюром?

 

 

1. Дізнатися, вид риби і отримати докази.

2. Чи є вода в резервуарі чистою?

3. Чи проводилася дезінфекція води після попереднього клієнта?

4. Чи помитий акваріум?

5. Чи в порядку система фільтрації акваріума?

 

 

Прихильники рибного пілінгу говорять, що після нього поліпшується кровообіг по всьому тілу і повністю видаляється мертва шкіра природним методом. Риба також секретують дитранол ферменту, відповідальний за пом’якшення шкіри і захист від рецидивів захворювань шкіри.

Такі процедури дуже популярні в Туреччині, Німеччині, Швейцарії, Чехії, Іспанії і Таїланді. У свою чергу, захисники з охорони природи, говорять, що риба може переносити небезпечні віруси, наприклад, ВІЛ, гепатит С. Аналогічно стверджують санітарно-епідеміологічні служби.