Реп’яхова олія для волосся: застосування

Реп’яхова олія — універсальний засіб від усіх проблем, вона чудово живить шкіру голови і коріння волосся, стимулює його зростання і відновлює структуру. У реп’яховій олії міститься велика кількість вітамінів, таких як А, С, Е, залізо, марганець, цинк, безліч мікроелементів, які позитивно впливають на стан шкіри голови і ріст волосся. Якщо ваше волосся пошкоджене після фарбування, хімічної завивки або випрямлення, то реп’яхова олія стане для вашого волосся прекрасним реаніматором, чудово розгладить і відновить його структуру.

дРеп’яхову олію можна як зробити самому, так і купити в аптеці. В даний час продаються різні засоби з додаванням реп’яхової олії, а також і сама реп’яхова олія з доповнюючими компонентами, наприклад, з перцем. Маски з такої олії будуть спрямовані на поліпшення росту волосся і зменшення випадіння шляхом стимуляції кров’яного потоку в шкірі голови, детальніше тут. Реп’яхову олію можна застосовувати по-різному: або втирати в природному вигляді в коріння волосся, або застосовувати в складі масок. Існує величезна кількість масок з додаванням даної олії, наприклад, маска для волосся з реп’яховою олією і медом, яка перешкоджає випаданню волосся і добре його живить.

Часто реп’яхову олію застосовують у комплексі з перцем. Така маска робить позитивний вплив на шкіру голови, і в результаті посилюється кровообіг, а відповідно і насичення волосся корисними речовинами. Така маска сприяє швидкому росту волоссю і його зміцненню. Схожий ефект надає маска з реп’яховою олією і гірчицею. До того ж до ефекту активного росту волосся, дана маска допоможе боротися з підвищеною жирністю волосся. Дбайте про ваше волосся, адже від краси волосся залежить і весь ваш зовнішній вигляд, ваші відносини з оточуючими та ваше життя.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася. Якщо це так, тоді будемо щасливі, якщо ви поділитеся посиланням на цей матеріал в соціальних мережах з своїми друзями та родичами, яким також могла б пригодитися вищезгадана інформація. Чекайте на нові публікації вже зовсім скоро!