Renault Sandero Stepway — місткий та практичний бюджетний автомобіль

Renault Sandero Stepway — доступний сімейний хетчбек, один з найдешевших і містких автомобілів у своїй категорії. Ви можете сплутати Stepway з невеликим позашляховиком завдяки рейлінгам на даху та збільшеному на 40 мм дорожньому просвіту. Це робить Stepway більш практичним у порівнянні зі стандартною версією, тому що рух по нерівних дорогах або подолання неприємних бордюрів не повинен створювати жодних проблем для цього маленького люка.

Продуктивність та економічність

Потужність походить від 3-циліндрового двигуна з турбонаддувом об’ємом 900 куб. см, який Renault використовує у багатьох своїх моделей. Максимальна потужність становить 66 кВт при моменті, що крутить, 135 Нм. Цей крихітний двигун пропонує чудову економічність із середнім показником витрати пального всього 5,4 літри на 100 км. Продуктивність не зовсім вражаюча, хоча час розгону 0-100 км/год за 11,1 секунд дійсно добре порівнюється з основними конкурентами за цією ціною. Ви помітите деяку турбо-затримку при рушанні з місця, але після цього Stepway насправді поводиться пристойно, особливо в міських умовах. І цей маленький 3-циліндровий двигун теж звучить чудово.

Ви виявите, що підвіска Renault Stepway трохи зручніша, ніж у стандартного Sandero, а збільшений дорожній просвіт допомагає йому справлятися з нерівними трасами, полями і, що важливіше, поліцейськими, що лежать. Тим не менш, ви отримуєте неабияку кількість нахилів тіла в поворотах.

Зчеплення та перемикання передач також виявилися легкими, що зробило керування містом приємнішим. Легкий гідропідсилювач керма також забезпечує легке паркування у тісних місцях.

Пристойний рейтинг безпеки NCAP означає, що машина Sandero досить безпечна, оскільки ви отримуєте подвійні подушки безпеки та антиблокувальну систему гальм.

Усередині автомобіля

Дизайн інтер’єру Sandero Stepway виявився досить простим, без химерних гострих відчуттів, але з великою кількістю твердого пластику. Це говорить про те, що це очікувано за ціною, тоді як, з іншого боку, матеріали дійсно здаються міцними, і здебільшого інтер’єр, як і раніше, виглядає досить стильно. Базовий дизайн інтер’єру Stepway зводить кількість кнопок до мінімуму, а перемикачі розташовані логічно та довели свою практичність у використанні.

Дизайн інтер’єру Sandero Stepway виявився досить простим.
Ви також отримуєте неабияку кількість стандартного набору, який включає наступне:

 • Кондиціонер.
 • Підсилювач керма.
 • Центральний замок.
 • Електричні склопідйомники (передні).
 • Радіо/CD-плеєр.
 • Багатофункціональне кермо (підкермовий перемикач за кермом).
 • Подвійні подушки безпеки.
 • З’єднання Bluetooth з телефоном.
 • Гальмування ABS з EBD.
 • Порт USB.
 • Різні підсклянники.