Ремонт ванної кімнати

З чого починати?

korichnevyj-tsvet-v-vannoj-komnate7Починається все з демонтажу, в даному випадку це заміна труб, якщо вони прийшли в непридатність і заміни старої електропроводки на нову. Після всіх цих робіт проводяться підготовчі роботи, такі як вирівнювання стін і стель, стяжка і гідроізоляція підлоги і заміна ввідних кранів, і установка дверей.

Після того як всі ці роботи зроблені, саме час взятися за обробку, викладати плитку на підлогу і стіни, робити стелю. До речі, в деяких випадках спочатку встановлюється ванна і вже на неї викладається плитка (яку можна придбати на сайті http://www.keramis.com.ua/). Які матеріали для цього вибрати, залежить від особистих переваг і фінансових можливостей.

Коли з цим покінчено, настає час встановлення сантехніки, ванни, змішувачів і раковини. Але до цього моменту необхідно визначитися з тим, яка ванна буде стояти замість старої.

Яку ванну вибрати?

Тут теж справа смаку. Вони є чавунні, сталеві, акрилові, кам’яні і навіть скляні. Але сьогодні великою популярністю користуються ванни з акрилу. У них безліч переваг.

Якщо ремонт ванної робиться під ключ, то зрозуміло, всі сантехнічні прилади з неї винесені і попередньо від’єднані. А значить, можна приступити до установки.

Ванна встановлюється на рівну підлогу. Відрегулювати ванну по висоті можна за допомогою ніжок і дивитися по рівню, щоб вона стояла рівно. Той край, що знаходиться віддалік від зливу краще підняти трохи вище, щоб вода безперешкодно йшла.

Регульовані ніжки у ванній не варто надто занижувати, це буде перешкодою в майбутньому, якщо раптом знадобиться замінити сальники в сифоні.

Затягувати гайки потрібно без особливої ретельності, так як обв’язка сьогодні проводиться з пластику або поліетилену. Поліпропіленовий сифон вважається одним з кращих у плані міцності на сьогоднішній день.

Коли ванна встановлена саме час, встановити змішувач. Потім все перевірити, щоб переконатися в тому, що все в порядку. Не варто лінуватися, краще набрати повну ванну води і потім злити її і обов’язково подивитися, чи не протікає ванна. Якщо все сухо, значить, всі роботи зроблені правильно. У випадку протікання, треба підтягнути гайку і знову все перевірити.

Ванну багато людей закривають екраном, але це залежить від дизайну обраної ванни.