Ремонт техніки Apple: на що звернути увагу?

Будь-яка техніка Apple — річ недешева. Тому подвійно прикро, якщо пристрій виходить з ладу. Ті, хто мають у своєму розпорядженні фінансові можливості, бачать в поломці улюбленого гаджета можливість відправитися за покупками. Але в більшості випадків переважає бажання здати в ремонт iPhone або старенький MacBook.
apple-label

Але, поспішати в цій справі не варто. Ремонт техніки Apple ускладнюється багатьма факторами. Наприклад, висока інтелектуальна начинка, необхідність використання оригінальних комплектуючих та інше. У кожного пристрою Apple свої «болячки». Наприклад:

• iPhone шостого покоління властива «помилка 48», що виникає при оновленні, а також слабкий акумулятор, який швидко втрачає свій заряд в процесі експлуатації;
• скло екранів також часто потрапляє в поле зору сервісних центрів. Один неакуратний рух, і ви можете розбити дисплей;
• у MacBook Air 2009 року було відзначено слабкі петлі матриць. Звідси кришка пристрою швидко «розгойдувалася» і не тримала екран під потрібним кутом нахилу;
• проблеми з екранами також спостерігаються і у планшетів. Якщо ви упустите пристрій, то поламати дисплей не складає труднощів.

Як бачите, є маса причин звернутися в сервісний центр. Однак, не кожна компанія сьогодні готова відповідально підійти до виконання відновлювальних робіт. Ремонт MacBook та іншої техніки Apple необхідно проводити тільки у професійних і авторизованих сервісних центрах, таких як https://jobsservice.com.ua — надзвичайно надійний сервісний центр.

Як відбувається ремонт техніки Apple?

Насамперед компанія повинна виявити причину поломки або збою в роботі. Отже, проводиться діагностика на спеціальному обладнанні, візуальний огляд гаджета. Кожна поважаюча себе компанія проводить це в обов’язковому порядку. Після виявлення всіх причин проблеми і недоліків настає етап відновлювальних робіт.

Зазвичай, усунення таких поломок, як заміна скла, акумулятора, проводиться протягом 1 дня. В сервісний центр варто звернутися і в тому випадку, якщо ви вирішили купити iPhone з рук. Нерідко стара техніка таїть в собі безліч неприємних сюрпризів.

Взагалі, якщо вам хочеться придбати один з девайсів від Apple, то краще зверніться в сервісний центр. Як правило, такі компанії мають власний інтернет-магазин, де можна купити Iphone, як в новому стані, так і офіційно відновлений. Останнє означає, що гаджет відремонтований відповідно до вимог компанії, працює бездоганно.