Ремонт на кухні: з чого почати?

І в даний час і завжди, головною проблемою квартир була і є, проблема раціонального розподілу речей в кімнатах, зокрема це відноситься до кухні, так як на п’яти-шести квадратних метрах повинні вміститися і холодильник, і газова плита, і мийка, а також інші елементи кухонного інтер’єру. Тепер всі проблеми допомагає вирішити кухня на замовлення.

remont6Створюється проект, який допомагає вивчити всі куточки кімнатки і розмістити якомога більше деталей. Кухня може бути вбудованою або окремою. При виборі вбудованої кухні, робоча поверхня буде являти собою суцільну панель з вбудованою технікою. А при окремій, кожна шафка буде розташовуватися окремо. Переваги вбудованої кухні в тому, що вона дає більше вільної площі, але не можна перетягнути техніку з одного місця на інше.

Термін експлуатації кухні в більшості залежить від матеріалу меблів. Різні виробники дають різний термін використання своїх меблів. Кухня може бути зроблена з дерева, ДСП, МДФ. Дерев’яні меблі перед складанням проходить кілька стадій доопрацювання, їх просочують спеціальними засобами.

Між іншим, на сайті super-optovik.com.ua ви можете вигідно придбати якісні товари для кухні за помірними цінами.

Зазвичай, магазини, які займаються складанням кухонних меблів, мають декількох постачальників техніки, з якими вони співпрацюють. Для зручності можна замовити все відразу.

Кількість техніки залежить від площі кухні і кількість проживаючих людей. Стандартним набором є холодильник, газова панель, духова шафа. Деякі користуються ще посудомийною машиною. Газову плиту не слід розташовувати поруч з мийкою для посуду або холодильником. Між ними повинно бути як мінімум 30 см відстані.

Часто в маленьких кухнях роблять кутові шафки. Вони значно економлять простір. Однак технологія виготовлення таких дверцят складна, тому і ціна набагато більша, ніж ціна звичайних. Проте можна сказати, що це того варте, особливо, якщо у вас кухня досить невелика.