Релаксація за допомогою йоги

Сучасний ритм життя не дає розслаблятися, ось тільки душевний спокій іноді виявляється поза грою. Начебто, все йде за планом, налагоджуються стосунки в сім’ї, колективі,немає причин для занепокоєння — і накриває чорна смуга.

1200x600Відбуваються помилки за помилками, те, що здавалося вірним, тепер ставиться під сумнів, зникає віра в доброту і справедливість — все летить шкереберть.

Що ж робити занадто емоційній людині? Чоловіки відправляються на рибалку, а жінки — на йогу. Такі заняття завжди йдуть на користь тим, хто не раз потрапляв в стресові ситуації, а хто всіх мудріше в області релаксу душі і тіла? Природно той, для кого йога стала способом життя.

Що робить більшість наших жінок, прийшовши з роботи? Стають до плити, включають екран телевізора, роблять з дітьми уроки і в черговий раз просять чоловіка винести сміття або включити пилосос. Так, справи сімейні ніхто не відміняв, але такий релакс тільки на шкоду. Розумна ж жінка після роботи вирушає розслаблятися: це може ьути шопінг, похід в салон краси, побачення, або заняття йогою. Вона вчить концентрувати увагу, йти від проблем, допомагає розслабляти м’язи, забувати про проблеми і не створювати собі нових.

З йогою вдається скинути вагу, тому що вона вчить правильно харчуватися, дивитися на життя з оптимізмом, а якщо і занурюватися в себе, то, вийшовши зі стану медитації, відчувати так, як ніби тільки що вийшла свіжою і молодшою з фінської сауни або отримала несподівану пропозиція руки і серця від того, хто здавався просто хорошим другом.