Речі, які ми зазвичай забуваємо, збираючись у відпустку

Що робить успішною відпустку? Звичайно, багато факторів: весела компанія, хороша погода, атмосфера місць, які ми вибираємо для свого перебування. Відпустка повинна бути спланована заздалегідь, тому необхідно скласти список необхідних речей, які потрібно взяти з собою. Очевидно, що в подорожі знадобиться одяг, гроші, речі особистої гігієни і так далі. Ось кілька порад, які варто пам’ятати, вирушаючи в поїздку, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

chemodan-veshejМокра куртка після дощу здається очевидним явищем, але це може призвести до лихоманки, особливо у дітей. Відмінний варіант — целофановий дощовик з капюшоном. Це дешевий, легкий, зручний варіант захисту від дощу, який можна легко упакувати в сумку або рюкзак. Таким чином, під час подорожі вас не здивує будь-яка погода.

Якщо ви подорожуєте з маленькими дітьми — автокрісло є обов’язковим атрибутом при будь-якій поїздці на автомобілі.

Якщо ви живете в квартирі, то легко захиститися від небезпеки. Однак під час перебування на березі моря або озера комарі, мухи або кліщі можуть неприємно здивувати і зіпсувати всю відпустку. Прихопіть з собою спрей, щоб захистити себе від укусів комарів і засоби, які заспокоюють свербіння, поколювання, запальні процеси і так далі.

Активний відпочинок є часом, коли легко поранитися. Ще однією проблемою може бути незручне взуття. Це трапляється, особливо, коли перед поїздкою ви придбали нові кросівки. В результаті, з’являються мозолі і шкіра лущитися. Одночасно, всі рани потрібно дезінфікувати і накласти пов’язку, щоб ретельно захистити від забруднення.

Часто ми забуваємо сонцезахисні засоби, плануючи проводити час на пляжі. У той же час, отримати сонячний опік легко і в горах, займаючись вітрильним спортом, і при звичайній ходьбі по місту в жаркий день. Завжди змащуйте відкриті ділянки шкіри хорошим лосьйоном для тіла, який захищає організм від ультрафіолетового випромінювання, яке може бути небезпечним. Засоби захисту від сонця вважаються не тільки хорошими фільтрами, але також покривають шкіру так званим шаром блокатора. Крім того, пам’ятайте про головний убір, питну воду та зручне взуття. Також, упаковуючи речі в поїздку, візьміть з собою піну або охолоджуючий гель з пантенолом.