Речі, що вийшли з моди: що краще не одягати в цьому сезоні?

Світ моди непостійний і мінливий. Одні тренди змінюються іншими, деякі речі залишаються популярними навіть через кілька століть. Проте, є деякі елементи гардеробу, які можуть носити або особи, які зовсім не розбираються в моді, або ж ті, хто любить грати проти правил. Які ж речі варто назавжди і без жалю викинути із свого повсякденного гардероба?

8554Уггі — одна з найбільш популярних моделей взуття у дівчат на сьогоднішній день. І це не дивно. Адже вони теплі і зручні. Але от є деякі особи, які не можуть обійтися без стразів в одязі. Вони, як сороки, скуповують багато речей, де стрази відіграють ключову роль у декоруванні. Це модно, але ось стрази на уггі вже давно не в моді. Це виглядає, навіть, вульгарно.

Безсумнівно, спідниці — плісе не втрачають своєї актуальності ні один сезон. Тим більше, довжина в підлогу. А матеріали під металік найбільш актуальні. Але ось плісировані спідниці взимку виглядають, щонайменше, недоречно. Так і в них можна спокійно заплутатися в снігу, отримавши травму.

Деякі дівчата в гонитві за красою готові пожертвувати не лише колосальними фінансовими засобами, але і здоров’ям, а також комфортом. Одна справа, якщо на вечір дама одягне туфлі на шпильці. І зовсім інший вигляд буде мати образ в туфлях на підборах і платформі одночасно. Таке поєднання мало того псує поставу і здоров’я, воно взагалі вже втратило свою актуальність.

Сумки великого розміру, безумовно, місткі і багатофункціональні. Однак, у багатьох стилістів такий елемент образу викликає сумніви. Адже неправильно підібрана сумка зробить навіть з самого елегантного образу подобу дешевої ляльки. Крім того, з точки зору практичності, компактні сумки допоможуть уникнути скупчення непотребу.

Завдяки цим порадам, можна звільнити місце в гардеробі для більш модних речей.