Рецепти омолодження організму: тибетський рецепт

У всі часи омолодження організму займало значуще місце у житті кожної жінки. Ще з часів цариці Клеопатри до наших днів дійшло безліч рецептів омолоджуючих процедур. Переглядаючи багато рецептів омолодження організму, тибетський рецепт викликає особливий інтерес у представниць прекрасної статі.

image013Саме у Тибеті в 1971 році вперше були знайдені сліди цього, безсумнівно, дієвого рецепту омолодження.

Особливою популярністю так само користуються і домашні рецепти омолодження організму. Тибетський рецепт омолодження так само нагадує один з таких рецептів, приготовлених в домашніх умовах.

Суть його приготування полягає в наступному:

Потрібно очистити триста п’ятдесят грам часнику. Промити і просушити його на паперовій серветці. Потім протерти обов’язково в порцеляновій або дерев’яній ступці. Готової маси повинно вийти не менше двохсот грам. Саме цю кількість потрібно залити тією ж кількістю спирту і помістити в скляний або глиняний посуд. Отриману суміш потрібно настоювати в темному місці не менше десяти діб.

Потім все потрібно процідити через щільну марлеву серветку і вже проціджену настоянку настоювати в тих же умовах ще 5 днів.

Тибетський рецепт настоянки для омолодження як ви змогли переконатися приготувати нескладно, головне правильно дану настойку приймати.

Пам’ятайте, що настоянку потрібно приймати, розводячи в холодному молоці тричі на день, за двадцять хвилин до прийому їжі.

Тибетський рецепт передбачає наявність схеми прийому:

У перший день, на сніданок потрібно прийняти одну краплю засобу, на обід дві, на вечерю три.

Другий день, на сніданок чотири, на обід п’ять, на вечерю шість крапель.

Третій день, на сніданок сім крапель, на обід вісім, на вечерю дев’ять.

З кожним днем, кількість крапель настоянки потрібно збільшувати на три. І так до десятого дня включно.

Прийом настоянки, з одинадцятого дня, повинен складати, двадцять п’ять крапель, тричі в день. Приймати Тибетську настоянку потрібно до тих пір, поки вона повністю не закінчиться. Повторювати курс омолодження організму варто не раніше ніж через шість місяців.

Проводити подібні процедури потрібно обдумано. Тибетський передбачає деякі застереження. Під час очищення, якщо відчуваєте легке нездужання або будь-які інші невластиві вашому організму відчуття, потрібно припинити прийом настоянки і звернутися до лікаря.

Даний рецепт дозволяє поліпшити обмін речовин, очистити організм від шлаків, жирів, вапняних відкладень. Так само прийом даної настоянки попереджає розвиток атеросклерозу та пухлин. Сприяє загостренню зору та попередженню інфаркту.

Обов’язково потрібно пам’ятати, що будь-які маніпуляції пов’язані з впливом на організм повинні проводитися грамотно і після консультації з лікарем.