Рецепти масок для антицелюлітних обгортань

Страждаєте від целюліту, використовуйте народний засіб від целюліту — обгортання. Обгортання бувають гарячі і холодні.

 

При гарячому обгортанні поліпшується кровообіг, розширюються пори і судини, звільняючи організм від шлаків.

114959603_anticellyulitnuye_obyortuyvaniya

 

При використанні холодного обгортання, навпаки, звужуються судини і капіляри. Таким чином, йде очищення внутрішніх органів. Таке обгортання корисно для людей, які страждають набряками. Крім того, холодні обгортання тонізують шкіру, вирівнюють поверхню шкіри, усуваючи целюліт, а також сприяють зниженню ваги.

 

Залежно від того, який результат хочеться отримати, для обгортань використовують різну сировину: косметичний парафін, какао або кава, водорості, мед, лікувальна грязь, олії, глина. Засоби для обгортання можна купити готовими в косметичних магазинах або зробити самостійно, за такими рецептами:

 

1. Шоколадне обгортання на основі какао.

 

Потрібну кількість какао (без смакових добавок) слід розвести гарячою кип’яченою водою або молоком так, щоб вийшла однорідна маса, яку слід накласти на тіло.

 

2. Обгортання на основі какао і білої глини.

 

Якщо шість ложок білої косметичної глини змішати з однією столовою ложкою меду і такою ж кількістю какао, то вийде чудова сировина для обгортання, яку потрібно розбавити гарячою водою або молоком до консистенції густої кашки.

 

3. Обгортання на основі водоростей.

 

Якщо придбати в магазині сухі ламінарії, додати до них білої глини в пропорції 1: 2 і розвести окропом до густої маси, то вийде відмінний засіб для обгортання.

 

4. Обгортання з блакитної глини.

 

На п’ять столових ложок порошку блакитної глини, взяти одну столову ложку меду і трохи гарячої води.

 

5. Обгортання на основі глини і ефірних олій.

 

Одну пачку чорної глини потрібно розвести на один літр настою імбиру і один літр настою кориці. В отриману суміш потрібно додати в рівних частках ефірні олії пачулі, кедра і лимона (по 4 краплі).

 

Вибравши один з варіантів обгортання, потрібно також уміти правильно проводити процес обгортання.

 

По-перше, обгортання потрібно робити на чисте, розпарене тіло (після сауни), попередньо очищене за допомогою пілінгу або скрабу (на основі морської солі).

 

Далі, спеціальним пензликом або лопаткою нанести на тіло гарячу масу (температура маси повинна бути такою, яка підходить тілу, щоб уникнути опіків). Намазані ділянки тіла потрібно обгорнути плівкою в кілька шарів, після чого обгорнути рушником, а зверху ковдрою. Тривалість одного обгортання становить близько 30 хвилин.

 

Обгортання — це зовсім проста процедура, що приносить величезну користь організму.