Рецепти краси давньоєгипетських жінок (1 частина)

Про красу жінок стародавнього Єгипту ходили легенди, які з плином часу ставали все загадковішими.

0_0_drevniy_Egipet.@750Ще в далекі біблійні часи цар Соломон оспівував хвалебні пісні на честь своєї коханої єгиптянки. І це не просто так.

Головні рецепти краси давньоєгипетських жінок полягали в умінні поєднувати певні аромати, носили дивовижні зачіски та незвичайної краси одяг. Єгиптянки першими стали використовувати різні мила, олії та креми. Не дарма Клеопатра і Нефертіті досі вважаються абсолютним еталоном краси.

«Чистота — це майже богиня» — таким був девіз  єгипетських жінок. Велику увагу єгиптянки приділяли особистій гігієні та догляду за шкірою. Єгиптянки жили в посушливому кліматі, і ймовірно, це послужило причиною створення очисного крему. До його складу входила суміш карбонату натрію з водою. Після кожного прийому ванни, жінки наносили на шкіру ладан і мир.

Використання мила почалося в 1500 році до н.е. Воно виготовлялося з тваринних жирів, солі, а також овочів. Цариці Стародавнього Єгипту, на кшталт Клеопатри, любили приймати ванну з молока. Така ванна сприятливо впливає на шкіру, омолоджуючи її.