Рецепт краси з Китаю

Китайські жінки завжди мали красиву і доглянуту шкіру, довге і міцне волосся, білі зуби. Для цього, китайські жінки так само, як і жінки всього світу використовують косметику, вона може бути доглядаючою і декоративною, але факт залишається фактом, вона допомагає посилити природну красу, прибрати і приховати недоліки та підкреслити достоїнства.

effektivnaya_kitayskaya_maskaОстаннім часом особливо затребуваними в плані особливого догляду і довготривалої краси стали саме китайські і корейські продукти. Інша справа, що дістати Китайську косметику в своєму місті може бути не так-то й просто. Незважаючи на те, що масив заводів косметики навіть елітного класу, знаходиться в Китаї, можна зустріти підробки. Тому, краще безпосередньо замовляти товари з Китаю з доставкою.

Незважаючи на те, що дами з європейської частини світу звикли до своєї косметики чітко адаптованої під європейський стандарт шкіри, вона не здатна забезпечити все те, що може дати китайська косметика. Справа в тому, що ряд інгредієнтів європейським виробникам додавати в косметику не вигідно через їх дорожнечу в конкретній країні, а в Китаї ці інгредієнти — звична справа. Припустимо, якщо в європейській косметиці можна знайти скраб з екстрактом водоростей, то в китайській весь скраб може складатися тільки з водоростей, і так з багатьма популярними продуктами краси.

Особливий момент китайських продуктів полягає і в їх особливої легкості. Європейська косметика, як правило, має щільну структуру, а от китайська, адаптована під азіаток з сухуватою «паперовою» шкірою націлена на живлення.

Варто відзначити також і такий факт, як вікові лінійки. Тоді коли двадцятирічні дівчата в європейській частині не дуже розуміють, чим саме їм користуватися з дивним сортуванням косметики на підліткові лінії і відразу після них омолоджуючі, китайська косметика подібним не страждає.

Чим ще хороша китайська косметика? Звичайно ціною. На відміну від великих європейських виробників, Китай не накручує на свої продукти гігантські відсотки. Хоча чекати посилку не так-то й просто — це того варто.