Реакція жіночої шкіри на косметичні засоби

Без косметичних засобів сучасній жінці не обійтися, правда, не всяка шкіра витримує речовини, з яких складається той чи інший засіб. Якщо велика частина населення планети сприймає креми, гелі і маски з вдячністю, то відсотків 20% прекрасних дам мучаться від алергічного висипу і підшкірного почервоніння.

7561Для них ця стаття і для тих, кого ще недуга не зачепила, тобто жінок, які не звертають увагу на тонізуючі засоби і зволожуючі креми. Шкірні реакція проявляють себе у кожної жінки по-різному, причому від віку це незалежить, і тільки гіпоалергенна косметика для обличчя залишає шкіру здоровою.

Хтось із жінок починає після нанесення крему на щоки відчувати поколювання, яке переростає в свербіж, а у когось починається ефект стягування, причому легке почервоніння проявляється по краях того місця, куди втертий крем.

У деяких жінок з’являється простий контактний дерматит: шкіра трохи зморщується, червоніє, лущиться і навіть покривається дрібними бульбашками з рідиною, які можуть навіть не свербіти.

Зате алергічний контактний дерматит не тільки висипом обличчя покриє, а ще цей висип буде свербіти, виступить на поверхні у вигляді плям. В такому стані не те, що на побачення, до рідних в гості їздити не бажано.

Деякі алергічні реакції закінчуються набряком Квінке, що  не є добрим як в зрілому віці, так і в молодому.

Якщо хоча б один з алергічних проявів вам знайомий не з чуток, то вибирайте тільки гіпоалергенну косметику, яку випускають в двох видах — гігієнічна та декоративна. Чутлива шкіра потребує спеціальних засобів, які містять мінімум ароматизаторів або не містять їх зовсім, як і штучних барвників і стабілізаторів.