Ранні (перші) ознаки вагітності

Вагітність жінки — це радісна подія, але, на жаль, вона не у всіх викликає позитивні емоції. Тому планування вагітності для чоловіків є серйозним стресом. Як для хлопців, так і для дівчат вагітність часто виявляється небажаною і випадковою. Часто морально слабкі чоловіки кидають жінку, яка опинилася в такому становищі. Адже це може бути дитина, зачата «на стороні» від дружини, або в результаті випадкової зустрічі. Крім цього, може бути і так, що чоловік просто не готовий стати батьком.

post-3462-2016-12-18-13-02-55 (1)

Незважаючи на всі труднощі, дитина повинна бути головним щастям в сім’ї. При народженні вона принесе вам багато позитивних емоцій і буде радувати все життя. Але при цьому не забувайте, що, народжуючи дитину, на вас покладається велика відповідальність. Їй необхідно буде дати, як мінімум, гідне виховання і гарну освіту.

Як правило, на перших днях затримки циклу у дівчини починається паніка і переживання. Першим що роблять в таких ситуаціях — це біжать в аптеку за тестами, навіть, незважаючи на те, що вони не на сто відсотків достовірні. Але найефективнішим способом визначення вагітності залишається відвідування лікаря, який дасть точну відповідь на ваше запитання.

Першими ознаками є зміна сприйняття запахів, відчуття смаку, збільшення і хворобливі відчуття грудей, часте сечовипускання, швидке стомлення, сонливість, зміна настрою без причини. Незважаючи на всім відомі ознаки, кожен організм реагує по-різному. Припустимо, одні дівчата можуть вже на другий день запліднення відчути зміни в організмі, а інші до декількох місяців і не підозрювати про вагітність.

Бувають ознаки, які говорять про те, що у вас буде хлопчик, такі як тяга до солоної їжі, а також прискорене серцебиття плода. Дівчата ж в свою чергу вважають за краще штовхати маму в печінку. У давні часи вважалося, що при вагітності дівчинкою у породіллі тепліші ноги, ніж завжди, в той час як холодні руки вказують на появу хлопчика. При багатоплідній вагітності смужки на тесті буде яскравішими і токсикоз більш відчутним. Але ознаки можуть змінюватися в залежності від організму і далеко не завжди є правдивими.

У будь-якому випадку не так важливо хто у вас все-таки народитися: хлопчик чи дівчинка. Головне, щоб плід вашої любові добре розвивався і радував вас кожну хвилину.