Ранні ознаки вагітності

Вагітність — це завжди приємне відчуття для майбутньої мами. Але як же дізнатися на ранньому терміні, що ви вагітні? Дуже просто, адже медицина не стоїть на місці. Є безліч методів, за допомогою яких можна визначити, чи буде у вас дитина. Тобто жінці вже не доводиться задовольнятися одними симптомами, а можна дізнатися точно про своє становище. Уже через тиждень після зачаття, можна перевірити вагітність.

post-3462-2016-12-18-12-59-14 (1)

Через 8 — 10 днів після зачаття, жінка може відчувати незначні зміни у своєму організмі. Хоча у кожної мами організм влаштований по-своєму. Так що важко передбачити чи будуть зміни на ранньому етапі розвитку плода, або ж вони будуть менш помітні.

Мабуть, перша ознака вагітності — набухання і збільшення молочних залоз. Найчастіше, груди стають дуже болючими.

На ранньому терміні вагітних штурмує токсикоз — відчуття нудоти і блювання. А деякі жінки відчувають тільки слабкість, і частенько запаморочення.

Ще один кумедний симптом, але смішний лише на перший погляд. Ця зміна нюху. Тобто, коли звичні запахи і їжа стають нестерпними. При одному лише вигляді або запаху певного продукту може викликатися блювота.

Через тиждень вагітності, гормон прогестерон провокує появу виділень, густих і світлих. Це відбувається для захисту ембріона.

Існують помилкові ознаки, ті які не можуть підтвердити, чи вагітна жінка. Наприклад, сонливість або металевий присмак у роті не можуть вказувати на очікування малюка; так само біль в області пупка; сон про рибу; потемніння оболонки ока. Все це не правда.

Якщо ви бажаєте дізнатися точно, чи ви вагітні, то буде потрібно провести аналіз крові на хронічний гонадотропін. Якщо рівень цього гормону підвищений, значить можна сміливо готуватися до материнства. Також потрібно пройти УЗД на терміні 4 — 7 тижнів. Природно необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

Важливо!

Пам’ятайте, ні в якому разі не можна лякатися, коли дізнаєтеся про вагітність. Так, в деяких випадках це велика несподіванка. Але це зайве. Адже у вас вже живе справжня людина, а ваш страх може негативно відібитися на ній. Нехай це довгострокове виношування, безсонні ночі, післяпологова депресія. Але все-таки подумайте тільки, коли малюк народиться, він буде любити вас всім своїм серцем, а через деякий час ви почуєте довгоочікуване «мама». Погодьтеся, це варте того, щоб в житті з’явилася ще одна людина, яка буде любити вас і дарувати своє тепло. Успіхів!