Ранкова зарядка для дітей під музику

Ранкова зарядка забезпечує не тільки гарне здоров’я і бадьорість на весь день, а й служить ефективним інструментом для поліпшення настрою. А для реалізації цих завдань досить просто сформувати оптимальні для цього умови, однією з яких виступає, звичайно ж, музика.

yogababyЯк підібрати гарну музику? Весела і ритмічна музика здатна поліпшити настрій навіть у дорослої людини. У випадку з дитиною цей ефект значно сильніший, коли при перших звуках знайомої композиції малюк починає щиро радіти і танцювати. А зарядка на тлі чудової музики формує в результаті гарний настрій і поліпшення здоров’я. При цьому про гарний настрій необхідно говорити і щодо дитини.

Виконувати зарядку можна під абсолютно будь-яку мелодію — спеціально обрану або просто будь-який запальний мотив, що доноситься з колонок. Багато дітлахів наслідують дорослих, намагаючись максимально точно повторити їх рухи. Тому цілком допускається поекспериментувати на фітнес-уроці, записаному на відео. Якщо ж у дитини є улюблена композиція, то саме вона може виконувати роль музичного супроводу ранкової зарядки.

Така зарядка для малюка повинна включати певний комплекс вправ. Для кожної дитини він може значно відрізнятися в залежності від віку, уподобань малюка, його фізичної готовності. Важливо, щоб такі заняття приносили задоволення. Існує ряд правил виконання ранкової зарядки.

Необхідно робити вправи правильно:

— регулярний характер вправ і, бажано робити їх в один і той же час;
— не потрібно змушувати дитину виконувати вправи, вони повинні приносити дитині задоволення, інакше результату добитися все одно не вийде;
— не потрібно робити зарядку, коли дитина погано себе почуває або тим більше хвора;
— необхідно збільшувати навантаження тільки поступово, проводячи постійну роботу над удосконаленням виконання тих чи інших вправ;
— не потрібно починати виконувати вправи відразу після прийому їжі або безпосередньо перед ним.

Навчіть дитину отримувати від вправ і спорту в цілому фізичне і моральне задоволення. А музика стане для малюка закликом до активних дій і фактором підняття настрою.